Krótki pokaz, ale warto

Zaskoczeniem było, ze w delfinarium można było znaleźć różne informacje w języku polskim. Pokaz... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 12 września 2019
AgnieszkaP2352
Smutne delfiny

Zrecenzowano: 6 września 2019
monikakatarzyna8
Słoneczny Brzeg, Bułgaria

Zrecenzowano: 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wróciłam do delfinarium po 9 latach i niestety NIC się nie zmieniło. Delfiny maja mało miejsca do pływania, niektóre sztuczki są raz pokazane przez co można nie zdążyć zrobić zdjęcia ;/ wykupienie możliwości foto za 5lewa to totalna strata pieniędzy bo nikt tego nie sprawdza. Dorośli po 25lewa duża przesada bo pokaz trwa pół godziny. Dla dzieci pewnie super atrakcja jednak szkoda ze przez ta blisko dekadę nic się tam nie zmieniło. W sam raz na raz :(

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, monikakatarzyna8
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Delfinarium położone w centrum nadmorskiego parku w Warnie. Super atrakcja dla dzieci i nie tylko. Te przeurocze ssaki naprawde dały swietny występ. Warto sie tam zatrzymac.
Prowadzacy wstep mowi języku bulgarskim i angielskim.

Dziękujemy, 946piotrs
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Krótki pokaz i dobrze bo delfiny nie są przesadnie męczone. Była to fajna rozrywka bez szału ale my się dobrze bawiliśmy. Pani prowadziła pokaz po bułgarsku i po angielsku wiec generalnie ją rozumieliśmy
Jedna uwaga : jesli kupisz bilet ze zdjęciem/ dopłata 5 lv/ nie licz na zdjęcie z delfinem. Okazało się ze to pozwolenie na robienie zdjęć w środku ! Serio? I tak kto chciał ten robił foty wiec niepotrzebny wydatek. Ogólnie polecam

Dziękujemy, DSlodek
Zrecenzowano: 27 lipca 2019

Widać że obiekt powstał w latach osiemdziesiątych. Mało efektownych skoków. Pewnie nie chcą przemęczać zwierząt. Dzieciom się podobało.

Dziękujemy, ComfortMat
Zrecenzowano: 16 lipca 2019

Brak parkingu. kolejny oddalony 800m. Bardzo duże kolejki. Zupełny brak organizacji. pokaz który ma trwać 40 min trwał zaledwie 22 min. Chyba że organizatorzy wliczaja czekanie w kolejce przed wejściem do Delfinarium. Siedzieliśmy przy strefie VIP. A tam Pani z obsługi zaslaniala cały pokaz skupiając się na wygonieniu widzów, którzy usiedli na wolnych miejscach VIP, robiąc większe zamieszanie niż pożytek.
jedynie Plus dla tych biednych delfinów, które muszą tak cierpieć w niewoli w takiej malej klitce.

Dziękujemy, Paweł M