“Kolacja”
Magdalena — recenzja

Magdalena
Nr 15 wśród 361 Restauracje (Warna)

Super miejsce ,pyszne jedzenie wspaniała obsługa. Pieniądze żadne jak za takie menu .Byliśmy z przyjaciółmi na kolacji starszy Pan chyba właściciel sympatyczny , uśmiechnięty mówiący po polsku .
Polecam z czystym sumieniem szkoda że nie ma tam właśnie takich knajpek więcej

Dziękujemy, Witqjolq

Natknęliśmy się na to miejsce czystym przypadkiem, gdyż jest położone na uboczu względem reszty miasteczka.
Karty w wielu językach, w tym również po polsku.
Przyjaźni kelnerzy, znający wiele języków na tyle, by dało się z nimi bez problemów porozumieć.
Obfite, świeże i smaczne porcje rybek i innych owoców morza, do tego niedrogie zimne piwko i widok na morze. Czego chcieć więcej?

<co najwyżej możliwości zapłaty kartą>

Dziękujemy, prz188

W restauracji Magdalena byliśmy kilka razy podczas pobytu w Złotych Piaskach. Jedzenie bardzo dobre, obsługa bardzo miła i przyjazna. Jedliśmy mule, raki, a dla dzieci szaszłyki z kurczaka. Mule były tak dobre, że pomimo sporej odległości od naszego hotelu chodziliśmy tam na kolacje. Ceny bardzo rozsądne np: garnek muszli (mule) 8 lev, szaszłyk z kurczaka ok 3 lev, piwo lane Zagorka 2 lev, kieliszek wina 3 lev, raki 1 lev za sztukę.

Dziękujemy, duchu007
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie w bardzo przystępnej cenie. Miła i klimatyczna knajpka na uboczu Warny. Godne polecenia kalmary i pyszna sałatka szopska do tego zimne, rześkie lokalne piwo ... Szczerze polecam

Dziękujemy, Przemyslaw D
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Magdalenka z obsługą skradła nasze serca . Pyszne jedzenie w bardzo rozsądnej cenie. Mała karta jest na plus , jedzenie przygotowane z starannością . Polecamy z całego serca.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Grażyna S

Magdalena — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Magdalena? Podziel się wrażeniami!