średniowieczny monastyr

będąc w Bułgarii wyporzyczylismy auto aby zwiedzić okolicę na trip advisor znalazłam informację o... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
786asiad
Ciekawe miejsce

Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019
557marl
Garwolin, Polska

Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Odskocznia od plaży i wody. Niskie ceny. Czas wizyty max 1 godzina. Ładne widoki. Niewielu turystów. Ciekawy obiekt dla dorosłych i starszych dzieci.

Dziękujemy, 557marl
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Coś innego oprócz plaż; warto zobaczyć będąc w pobliżu , pomysleć i pospacerować; polecam taksówke w 1 stronę ze Złotych Piasków i powrót czerwonym szlakiem przez dziki , piękny las.

Dziękujemy, Robertklu
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ze Złotych piasków szliśmy droga do monasteru ale z powrotem jasno określone szlaki poprowadziły nas spokojna szeroka trasa przez las ze źródłami wody pitnej.
To była udana wycieczka

Dziękujemy, DSlodek
Zrecenzowano: 10 czerwca 2019

Niesamowity klasztor wykuty w skale, na poszczególne piętra prowadzą stabilne schody, ale są tu też schody wykute w skałach więc może być ślizgo, szczególnie po deszczu, miejsce odprężające przy kapliczce można zostawić małą ikonę czy zapalić świeczkę w własnej intencji

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, bibi771
Zrecenzowano: 4 czerwca 2019

Robi wrażenie, mnisi umieli wybrać sobie odpowiedni "pokój z widokiem na morze" :) Warto przejść się również po parku - do katakumb. Ścieżka w lewo po wejściu na teren klasztorny.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, waspiot