“Średnie wrażenia ”
Stone Forest — recenzja

Stone Forest
Nr 7 wśród 63 atrakcji (Warna)
Informacje o atrakcji
Zrecenzowano 1 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Urokliwe miejsce warte odwiedzenia. Nie jest to atrakcja typu must have, ale warto ja obejrzeć. Dogodny dojazd jedynie taksówką. Należy targować się o cenę przejazdu. W wielkim skróci e skupisko kamieni na polu

1  Dziękujemy, 316krzysztofr
Filtrowanie

Zrecenzowano 17 maja 2017

Ciekawe miejsce. Polecam sprawdzić (może telefonicznie) godziny otwarcia, ponieważ dostepne w 2016 w internecie były nieaktualne - było otwarte dłużej niż podawano

1  Dziękujemy, katarzynaf687
Zrecenzowano 5 września 2016

Miły spacer wśród kamiennych "posągów". Można tu też trochę posiedzieć i odpocząć. Trzeba tylko pamiętać o zaparkowaniu auta przy drodze (na parkingu w lesie zdarzają się kradzieże). Koniecznie trzeba tu przyjechać albo wcześnie rano albo późnym popołudniem. W innym przypadku trzeba zabrać duuuużo napojów, bo żar leje się z nieba a cień trudno będzie znaleźć...

Dziękujemy, Jacek S
Zrecenzowano 29 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Generalnie nic specjalnego. Ciekawe formy ale ... kolejny raz zasada "idź i zobacz". Bez odpowiedniej oprawy i przygotowania takie miejsca tracą swoją magię. Bułgario - zainwestuj w profesjonalnych marketingowców ;)

Dziękujemy, Beata K
Zobacz więcej recenzji
Zrecenzowano 28 sierpnia 2016

Wspaniałe miejsce.Pustynny klimat i skały sprawiały ,że poczułam się jak w mikrokapadocji. Nawet podejrewałam że mogą tam być jakieś żmije ale na nic się nie natknęliśmy.Do tego miejsca łatwo dotrzeć samochodem starą drogą ( dwójką) na Sofię.Na miejscu bezpłatny parking ( nie zostawiać na ulicy auta).Na miejscu toy toy,sklepik z pamiatkami i bardzo miła pani sprzedająca bilety.Na zwiedzanie w ciągu dnia zabrać nakrycie na głowę i wodę mineralną oraz wygodne buty.Fajne miejsce,takie tajemnicze i dzikie.Acha,mozna było zapłacić za wstęp w euro a wydali w lewach.

1  Dziękujemy, Katarzyna B

Byłeś(-aś) w Stone Forest? Podziel się wrażeniami!