Warna
Fajne miejsce, w którym można dotknąć motyla

Zrecenzowano: 13 września 2019
Jakub B
Poznań, Polska
MOTYLKI

Zrecenzowano: 12 września 2019
AgnieszkaP2352

Zrecenzowano: 13 września 2019 z urządzeń przenośnych

Prywatne motylarium, w którym właściciel opowie po angielsku sporo motylach. Wybraliśmy się zaciekawieni recenzją i nie zawiedliśmy się. Trzymaliśmy motyle, patyczki, a nawet karaluchy na rękach... Kameleon jadł nam z ręki... Bardzo przyjemne miejsce. Dla dorosłych i dla dzieci. Ceny przystępne.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Jakub B
Zrecenzowano: 12 września 2019

Z pełną satysfakcją polecamy Motylarnię. Przeurocza parka opowiadała nam z Pasją o różnych gatunkach motyli ( w jęz. angielskim) Oprócz motyli mają również kilka robaczków, kameleona, kraba. Można wziąć na ręce, jeśli masz chęć. Cena zdecydowanie NISKA. 7 leva dorosły , 5 leva dziecko. Rodzinny, 2 dorosłych i 2 dzieci był za 21 leva. Spędzilismy tam ok. godziny. Na wyjściu mozna kupić pamiatkę w różnej postaci.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, AgnieszkaP2352
Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przemiła obsługa która z pasją opowiada o swoim hobby.Dużo dowiedzieliśmy sie o motylach,owadach,kameleonie,żółwiach i rybkach.Panstwo którzy prowadzą ten domek dla motyli podchodzą do klientów z ogromnym wyczuciem atmosfera rodzinna dzieci szczęśliwe i wyedukowane z przyrody.Uwielbiam ludzi z pasją!Moje wyobrażenie o tym miejscu było trochę inne myślałam ze motylki latają wsród kwiatów i drzew zabezpieczonych siatką.Ale w takim wydaniu można im sie bliżej przyjrzeć!

Dziękujemy, Ula Ś
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Artem V, Управляющий, Butterfly House VarnaOdpowiedź udzielona 12 sierpnia 2019

Dziękujemy za twoją opinię ! Nasz dom motyli i dlatego nazywa się tak dlatego, że motyle są wewnątrz pomieszczenia. To o czym myślałeś o nazwie Ogród Motyli, to trochę inny format.

Zrecenzowano: 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziłam to muzeum latem ubiegłego roku. Dzieciaki były zachwycone, zrobiliśmy sobie piękne zdjęcia z motylami a do tego właściciel pokazał nam jeszcze patyczaki i kameleona, dla którego złapał muchę i wpuścił ją do terrarium. Mogliśmy zobaczyć kameleonowy strzał z jęzora! Do tego syn mógł karmić żółwia pływającego w jeziorku pośrodku pomieszczenia. Dzieciaki wniebowzięte, więc my też!

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, xulax2017
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Artem V, Управляющий, Butterfly House VarnaOdpowiedź udzielona 19 lipca 2019

Dziękuję znajomym za Twoją opinię!
Bardzo się cieszę, że ci się podobało!

Zrecenzowano: 10 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Małe ale ciekawie urządzome pomieszczenie. Właściciel b.interesująco opowiada o motylach i insektach. Naprawdę warto !!!

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Rafał N
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Artem V, Управляющий, Butterfly House VarnaOdpowiedź udzielona 14 maja 2019

Dziękujemy za opinię. Przyjdź jeszcze raz!