“Świetne miejsce”

Happy Bar & Grill Center Varna
Nr 14 wśród 362 Restauracje (Warna)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Lunch, Obiad, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Lunch, Obiad, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje

Super przyjemna obsługa. Jedzenie świetne. Zamawialiśmy wiele rzeczy więc nie jestem w stanie wypunktować, ale na pewno super łosoś, pyszna wołowina i bardzo dobra zupa rybna. Mimo bardzo dużego ruchu (ciężko było o wolny stolik) jedzenie podano nam szybko.

Dziękujemy, adriantheadvisor
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: DME-HCSC, Manager, Happy Bar & Grill Center VarnaOdpowiedź udzielona 1 tydzień temu

Thank you for the good words. We appreciate our client`s opinion and we are glad that we made you smile.

Zrecenzowano 11 września 2019

Byłam z chłopakiem w tej restauracji jak zobaczyliśmy kartę byliśmy zachwyceni, nie wiedzieliśmy co wybrać, mówiąc krótko, zglupielismy bo był duży wybór jakby się wydawało bardzo dobrych dań, jednak rozczarowanie przyszło jak je dostaliśmy, chłopak zamówił gyrosa, który przyszedł zimny, co prawda był bardzo smaczny, jednak to że mięso było chłodne i frytki również, było dużym minusem, do tego mój chłopak dostał swoje danie 10 min wcześniej co ogólnie jest nieakceptowane, jeżeli przychodzimy razem to i chcemy zjeść razem, proste. Co do mojego dania zamówiłam Dzamurki (przyszły ciepłe to był plus tego dania), po pierwszym kęsie byłam znowu rozczarowana, kiełbaski były bez smaku, mała ilość przypraw im nie służyła tak samo jak nadmierne przypieczenie. Jedynie co mogę polecić to obsługę i lemoniadę, malinowa jak i mango :)

Dziękujemy, Weronika D

Thank you for your words, your opinion is very important to us. It is the thing that makes us continue to be ever so good at what we do. Regarding the non-positive comment from your side, we would like to send you our sincere apologies and to assure you that we will do the best tо adjust ourselves in the shortest time.

Zrecenzowano 12 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jeśli jesteś tylko głodny to ok, jeśli natomiast masz ochotę na coś bułgarskiego to szukaj innej knajpki

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, P3265NZannam
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: DME-HCSC, Manager, Happy Bar & Grill Center VarnaOdpowiedź udzielona 2 maja 2019

Zrecenzowano 12 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Super jedzenie! bardzo nam smakowało,super podane ,doprawienie w punkt .Ja jadłam mule z sosem pomidorowym i ryżem ciężko się jadło bo wszystko było wymieszane razem ale smak był cudowny ;),rissoto z owocami morza też bardzo dobre ,bułgarski ser panierowany i smażony też mega dobry.Mila obsługa,ładne miejsce,w samym centrum na deptaku.Polecam odwiedzić to miejsce.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, agnieszka6
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: DME-HCSC, Manager, Happy Bar & Grill Center VarnaOdpowiedź udzielona 3 stycznia 2019

Happy Bar & Gril

Zrecenzowano 5 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo dobre. Kolejki przed lokalem długie, ale warto odczekać swoje.
Polecam można znaleźć każde jedzenie pasujące dla Polaków

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Lech G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: DME-HCSC, Manager, Happy Bar & Grill Center VarnaOdpowiedź udzielona 17 sierpnia 2018

Happy Bar & Grill Center Varna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Happy Bar & Grill Center Varna? Podziel się wrażeniami!