“Piękny wieczor”
El Kapan — recenzja

El Kapan
Nr 5 wśród 363 Restauracje (Warna)
Zrecenzowano 11 września 2019

Poszliśmy tam z myślą na drinka na jednym się nie skończyło, drinki przepyszne, do tego zamówiliśmy owoce morza, które też trzymały poziom choć nie powalały smakiem, kelnerzy przemili ogólnie polecam ;)

Dziękujemy, Weronika D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Vasilev, Owner, El KapanOdpowiedź udzielona 12 września 2019

Thank you for your very kind review Weronika! We are very happy that you enjoyed our restaurant! You are welcome anytime!

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Trochę zaskoczył nas zachwyt. Obsługa rzeczywiście sprawna, ale w ciągu 7 dni w Warnie spotkało nas więcej sympatii gdziekolwiek indziej. Sałatka świeża, ale nie zachwyciła smakiem, a łososia i awokado było w niej niewiele. Kurczak smaczny. Risotto przeciętne. Drinki nie zachwyciły. 100m2 mniej turystyczna restauracja z pysznościami i niższymi cenami.

Dziękujemy, wadag2017
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Vasilev, Owner, El KapanOdpowiedź udzielona 24 sierpnia 2019

Thank you for your review! We are sorry that are not fully satisfaed!

Zrecenzowano 1 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjne dania, świeże owoce morza, pyszna sangria z owocami, przemiła obsługa, widok na plażę. Niezapomniane miejsce. Polecamy gorąco!!!

Dziękujemy, 171marlenap
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Vasilev, Owner, El KapanOdpowiedź udzielona 2 sierpnia 2019

Thank you for your very kind review Marlena! We are very happy that you enjoyed our restaurant! You are welcome anytime!

Zrecenzowano 20 lipca 2019

Tyle pyszności w karcie że nie wiadomo na co się zdecydować. Przepyszne lemoniady i drinki. Jedliśmy pasty tzatziki na przystawkę z ciabatą Niebo w gębie, a później pyszne, świeże, chrupiące krewetki „coyo coco”. Deser też był idealny :) Obsługa bardzo zainteresowana klientem. Jak dla mnie Top off the Top in Varna

Dziękujemy, BartekWaBart
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Vasilev, Owner, El KapanOdpowiedź udzielona 23 lipca 2019

Thank you for your very kind review Bartek! We are very happy that you enjoyed our restaurant! You are welcome anytime!

Zrecenzowano 16 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Dobra obsługa, a jedzenie po prostu mega. Wszystko świeże. Osobiście jadłem rybę ale owoce morza takze na wysokim poziomie za nawet dobra cene

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, patryk7171
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Vasilev, Owner, El KapanOdpowiedź udzielona 18 sierpnia 2018

Thank you for your kind review! We are very happy that enjoyed our restaurant! You are welcome anytime!

El Kapan — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w El Kapan? Podziel się wrażeniami!