Symbol miasta

Przepiękny most usytuowany w bardzo urokliwej okolicy. Pięknie prezentuje się z każdego punktu... Przeczytaj więcej

Edyta S
Gdańsk, Polska
Wycieczka

Serdecznie polecam wybrac się na most i Stare Miasto, są urokliwe. Wąskie alejki, straganiki... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 4 września 2019
Sylwia S
Opole, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (4 204)

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Obowiązkowy punkt na mapie Mostaru. Trzeba trochę uważać wchodząc i schodząc ze względu na śliskie schody

Dziękujemy, sahrimnir
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Bardzo widowiskowe miejsce. Most robi wrażenie. Prowadzą do niego uliczki wypełnione sklepikami, restauracjami i barami. Tanio. W okolicach mostu bardzo dużo turystów. Miasteczko zrobiło na mnie bardzo dobre wrażenie. Na rogatkach można kupić ręcznie wyplatane przedmioty z wikliny, owoce i warzywa prosto od rolnika. Wokół przepiękne góry. Polecam. Nocleg też był tani.

Dziękujemy, olgasiw
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Symbol Mostaru, ciekawy architektonicznie, dominanta okolicy. Odbudowany po zniszczeniu podczas wojny (bo symbolizował pojednanie z Muzułmanami, chociaż druga strona twierdzi, że padł nie celowo, ale wskutek przypadkowego ostrzału...). Ze szczytu skaczą ludzie wcześniej zbierając pieniądze, robią to kilka razy dziennie i zawsze zbiera się mały tłum więc raczej nie przegapicie.

Dziękujemy, Damján K
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

Piękny most z niesamowitymi widokami. Pierwszym razem byliśmy tak w dzień, ale polecam pojechać później bo stare miasto wieczorem wygląda jak z baśni. Ceny nie wygórowane. Zdecydowanie polecam

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, AgnieszkaAleksandraK
Zrecenzowano: 23 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Klimatyczne miejsce, bogaty rynek w różne pamiątki warto odwiedzic. Bardzo klimatyczne miejsce, ciekawie i miło

Dziękujemy, 578s_awj