“Tanio i znakomicie. Da się ? Ano da się !!!”

National Restaurant Cevabdzinica Tima - Irma
Nr 1 wśród 151 Restauracje (Mostar)
Kuchnie: Grill/rożen, Grill
Opcje wyżywienia: Obiad, Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Obiad, Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje

Wszystkie doskonałe recenzje są w pełni zasłużone. Przez dwa tygodnie zjechaliśmy prawie całą BiH żywiąc się w lokalnych mięsiarniach, ale nigdzie nie było tak smacznie jak tu. Ogromne porcje (generalnie mnóżcie przez dwa), świetnie skomponowany miks soczystych i miękkich mięs, z lokalnymi serami, warzywami i chlebem (lepinja). Chleb to moja jedyna uwaga, bo wszędzie podają go na wierzchu porcji, puszystego i wilgotnego od mięsnych soków, co czyni go delicją samą w sobie, a w Tima Irma leży sobie na spodzie, co odbiera mu sporo walorów, ale na tle znakomitej reszty to niewielka wada. Pani kelnerka przecudowna i wiecznie uśmiechnięta. Jedzenie tutaj to czysta radość dla ciała, duszy i portfela (20 KM z piwkami za dwie osoby). Idźcie raczej wieczorem, bo po takim obżarstwie to już tylko spanko :)

Dziękujemy, cloudynek

Absolutnie wspaniała restauracja gdzie w bardzo przystępnej cenie zjedliśmy jeden z lepszych posiłków na Bałkanach. Porcje są ogromne a dania przepysznie skomponowane. Zdecydowanie warto tu przyjść!

Dziękujemy, Edyta S
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie przepyszne, porcja olbrzymia (nie daliśmy rady pokonać tego olbrzymiego talerza), wystrój i otoczenie bardzo klimatyczne, cena rewalacyjna, a obsługa najlepsza: przemiła, serdeczna i uśmiechnięta :)

Dziękujemy, Curious01998712385
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super pyszne jedzenie, porcje wielkie. Obsługa przesympatyczna - pozycja obowiązkowa dla wszystkich, którzy chcą spróbować bałkańskiej kuchni na najwyższym poziomie.

Dziękujemy, yabende
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Gorąco Polecam wyśmienite jedzenie dla całej rodziny .porcje duże talerz dla 2 osób wystarczy dla 4 osobowej rodziny.

Dziękujemy, pinio84

National Restaurant Cevabdzinica Tima - Irma — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mostar, Herzegovina-Neretva Canton

Byłeś(-aś) w National Restaurant Cevabdzinica Tima - Irma? Podziel się wrażeniami!