Mostar

“Omijać!!!”
Sadrvan — recenzja

Sadrvan
Nr 7 wśród 151 Restauracje (Mostar)
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nie wiem, skąd tyle pozytywnych opinii. To nie ma nic wspólnego z kuchnią lokalną. Wstrętne jedzenie, a dodatkowo kelnerzy oszukują na każdym kroku: terminal nie działa, kasa fiskalna nie działa. Owszem, idelana szopka dla turystów (lokalne stroje, muzyczka, wystrój), ale to nic nie ma wspólnego z kucnią lokalną. Ja bardziej stawiam na smak i jakość. Jedzenie było wstrętne, a kelner widząc, że oddaje się dwa ledwo naruszone dania, nawet nie zapytał, czy smakowało. PORAŻKA!!!!

Dziękujemy, ArtiRah

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Podczas dwudniowego pobytu chodząc trochę po mieście i obserwując ludzi dwa razy zawitaliśmy w to miejsce. W pierwszy dzień była 15-minutowa kolejka, ale zdecydowanie warto poczekać. W menu dużo pozycji dań "regionalnych", doskonałej jakości i w dobrej cenie. Jedyne zastrzeżenie mieliśmy do napojów, bo oprócz 0,33 l to można znaleźć tylko 1l wodę i 1l wina (i z tego skorzystaliśmy - polecamy domowe).
Reszta na zdjęciach, które zdecydowanie nie wymagają opisu :)
Polecam !

Dziękujemy, sahrimnir
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

To było niesamowite doznanie, fantastyczny klimat, przemiła obsługa, bardzo przyjemny wystrój...
Porcje duże, spora ilość dań bezmięsnych w karcie, smak potraw bardzo naturalny, idealnie skomponowane, pozycja obowiązkowa to kawa po bośniacku i baklava, najlepsza jaką jedliśmy....mmmm niebo:))) wrócimy na pewno!

Dziękujemy, Aguslawa
Zrecenzowano 30 lipca 2019

Wizyta w Sadrvan to nieziemskie doświadczenie...począwszy od obsługi kończąc na cudownym jedzeniu...deska serów i wędlin...zupy i fantastyczne drugie dania...szczerze polecam ...

Dziękujemy, Kataśka K
Zrecenzowano 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Spodobało nam się wnętrze tej knajpki wiec wybraliśmy się na wieczorna kolacje -wystrój i kelnerzy super ,nic nie jest problemem są super uśmiechnięci,pomocni,w knajpie udało nam się zapłacić kartą :)
Jedzenie-dobre chociaż chyba w trakcipodróży jedliśmy rzeczy lepsze ,sporo grup tam się stołuje i głównie turyści.Wzięliśmy national plate for 2 (-duża porcja głównie dania mięsne ,najlepsze z tego jak dla mnie faszerowane papryki i mini gołąbki zawijane w liście winogron i jakiś rodzaj pieczonego mięsa ,gorzej z bosnan cookies,cevapivicici do tego sosy i dodatki )i sałatkę z pomidorów-te wbrew moim oczekiwaniom i wcześniejszym doświadczeniom smacznych warzyw w Bośni były drewniane w smaku
Zachęceni opiniami o doskonałym winie bosniackim Do tego zamówiliśmy po 0,5l wina białego stolowego(20bm za litr) było Ok ale bez szału ,i pół czerwonego-nie było zbyt dobre i zostawiliśmy prawie całe pół litra -chyba polecam zostać przy piwie :p
Całość kosztowała nas 61BM
Nie mniej ze względu na miłe wnętrze ,obsługę i całokształt daje 4*spedzilismy miły wieczór i spróbowaliśmy różnych smaków.

Dziękujemy, Marta W

Sadrvan — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mostar, Herzegovina-Neretva Canton

Byłeś(-aś) w Sadrvan? Podziel się wrażeniami!