“Top of the top”
Sadrvan — recenzja

Sadrvan
Nr 7 wśród 151 Restauracje (Mostar)
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa, Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

To było niesamowite doznanie, fantastyczny klimat, przemiła obsługa, bardzo przyjemny wystrój...
Porcje duże, spora ilość dań bezmięsnych w karcie, smak potraw bardzo naturalny, idealnie skomponowane, pozycja obowiązkowa to kawa po bośniacku i baklava, najlepsza jaką jedliśmy....mmmm niebo:))) wrócimy na pewno!

Dziękujemy, Aguslawa

Zrecenzowano 30 lipca 2019

Wizyta w Sadrvan to nieziemskie doświadczenie...począwszy od obsługi kończąc na cudownym jedzeniu...deska serów i wędlin...zupy i fantastyczne drugie dania...szczerze polecam ...

Dziękujemy, Kataśka K
Zrecenzowano 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Spodobało nam się wnętrze tej knajpki wiec wybraliśmy się na wieczorna kolacje -wystrój i kelnerzy super ,nic nie jest problemem są super uśmiechnięci,pomocni,w knajpie udało nam się zapłacić kartą :)
Jedzenie-dobre chociaż chyba w trakcipodróży jedliśmy rzeczy lepsze ,sporo grup tam się stołuje i głównie turyści.Wzięliśmy national plate for 2 (-duża porcja głównie dania mięsne ,najlepsze z tego jak dla mnie faszerowane papryki i mini gołąbki zawijane w liście winogron i jakiś rodzaj pieczonego mięsa ,gorzej z bosnan cookies,cevapivicici do tego sosy i dodatki )i sałatkę z pomidorów-te wbrew moim oczekiwaniom i wcześniejszym doświadczeniom smacznych warzyw w Bośni były drewniane w smaku
Zachęceni opiniami o doskonałym winie bosniackim Do tego zamówiliśmy po 0,5l wina białego stolowego(20bm za litr) było Ok ale bez szału ,i pół czerwonego-nie było zbyt dobre i zostawiliśmy prawie całe pół litra -chyba polecam zostać przy piwie :p
Całość kosztowała nas 61BM
Nie mniej ze względu na miłe wnętrze ,obsługę i całokształt daje 4*spedzilismy miły wieczór i spróbowaliśmy różnych smaków.

Dziękujemy, Marta W
Zrecenzowano 28 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Przed wyjazdem spojrzałem i tak duża ilość komentarzy, myślę nie mogą się ludzie mylić... I rzeczywiście. Udało się znaleźć jeden jedyny wolny stolik...całej naszej 6 wszystko smakowało. My zdecydowaliśmy się na National Plate For 2 i nie żałujemy Pomimo naprawdę smacznego jedzenia przez cały nasz urlop w Chorwacji, ten z Restauracji Sadrvan w BiH nam zapadł najbardziej w pamięci. Polecamy

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, SuwJari
Zrecenzowano 7 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal położony przy drodze na słynny Stary most w Mostarze. Pyszne jedzenie. Zdjęcie to porcja dla jednej osoby. W lokalu czysto i kolorowo. Obsługa bardzo miła.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Adamos1899

Sadrvan — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mostar, Herzegovina-Neretva Canton

Byłeś(-aś) w Sadrvan? Podziel się wrażeniami!