“Znana i sprawdzona”
Tanjga — recenzja

Tanjga
Nr 2 wśród 108 Restauracje (Kotor)
Kuchnie: Grill/rożen

To miejsce było obowiązkowe do odwiedzenia. Mogę porównać restaurację, względem poprzedniego roku i jeśli cokolwiek się zmieniło, to tylko na plus. Na pewno odnowili stoliki na ogrodzie, jedzenie wciąż jest przepyszne a obsługa jak zwykle świetna.

Dziękujemy, adzi218

Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przyszliśmy tu z polecenia tubylcy, a recenzje przeczytalismy dopiero będąc na miejscu. Na początku nie byliśmy przekonani, ale nie chcieliśmy ryzykować jedzenia w niesprawdzonym miejscu, dlatego zostaliśmy.
W ogródku trafiliśmy na właścicielke lokalu, która potraktowała nas wyjątkowo wreczajac menu i przyjmując zamówienie poza długą kolejką. Usiedlismy w ogródku na tyłach lokalu.
Poza kilkoma stolikami w środku, dwa stoją przed lokalem, natomiast z tyłu jest ok 10 :)
Zamówiliśmy półmisek miks dla 4 osób (mix family) i ledwo daliśmy mu radę. Jedzenie tanie i pyszne!

Dziękujemy, katarzynamalgorzataf
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fenomen. Podają górę pysznego jedzenia w bardzo przystępnej cenie. W zasadzie bezustannie jest tam kolejna. Nie można tego miejsca pominąć!

Dziękujemy, Milvay
Zrecenzowano 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce i jedzenie wszystko świeże na miejscu robione. Dla dzieci i dorosłych.Duże porcje za rozsądną cenę .Polecam

Dziękujemy, K4282STpaulinak
Zrecenzowano 27 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie było przepyszne , byliśmy w czwórkę ,sami mężczyźni i wszyscy ledwo wstali od stołu. Właściciel bardzo sympatyczny,cenowo bardzo korzystnie ,polecam !!!

Dziękujemy, Krzysztof N

Tanjga — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Dobrota, Kotor Municipality

Kostanjica, Herceg-Novi Municipality
Kotor, Kotor Municipality

Kotor, Kotor Municipality
Budva, Budva Municipality

Byłeś(-aś) w Tanjga? Podziel się wrażeniami!