Kotor
Słusznie wpisane na listę dziedzictwa ludzkości!

Podobało mi się tu bardziej niż w Dubrowniku. Kotorskie Old Town jest mniejsze i dlatego jest... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
tur07_13
Łódź, Polska
Urocze miasteczko

Kotor jest mały, można go spokojnie przejść w godzinę, ale po co? My byliśmy tydzień, co prawda... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Dziewczynka_wojenka
Katowice, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (5 646)

Zrecenzowano: 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Uwielbiam te miasto, klimat niesamowity, miasto zadbane, cudowne w każdym detalu. Zachwycało mnie na każdym kroku, każdego dnia. Już tu nie wrócę, bo pora odkrywać dalej świat, jednak te dwa razy były mi potrzebne.

Dziękujemy, adzi218
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Niesamowicie położona starówka wcinająca się w fiord. Mało jest w Europie tak pięknych miejsc ! W klimatycznych uliczkach znajdziemy dużo kafejek , sklepików z pamiątkami a wszystko dotyczy kotów ! Dla chcących zadać sobie trochę trudu polecam wejście na fortecę , widoki cudne na stare miasto i zatokę .

Dziękujemy, Przemysław M
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Naprawdę warto zobaczyć stare miasto , ma swój klimat pomimo ogromnej liczby turystów.Miejsce godne polecenia

Dziękujemy, micha_d395
Zrecenzowano: 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Przepiękne miejsce i zatoka do zwiedzania.Mnóstwo atrakcji dla dzieci i nie tylko.Godne polecenia i zwiedzania my wybraliśmy przejażdżkę motorówką ze zwiedzaniem zatoki .Niezapomniane chwile

Dziękujemy, K4282STpaulinak
Zrecenzowano: 19 lipca 2019

Jeśli rzuciły Cię na kolana belgijska Brugia, czy sycylijskie Cefalu, Kotor nie zawiedzie. Wąskie uliczki, w których warto się zgubić, mnogość schodów, niespodziewane balkony, susząca się bielizna na rozciągniętych między oknami kamienic sznurach. To miejsce spokojne, urokliwe, klimatyczne, kameralne i po prostu piękne. I wcale nie takie tłoczne, jak Dubrownik, czy Herceg Novi. Polecam szczególnie o zachodzie słońca.

Dziękujemy, Paula L