Kotor

“Rodzinny obiadek w Kotorze”
Konoba Scala Santa — recenzja

Konoba Scala Santa
Nr 3 wśród 91 Restauracje (Kotor)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 4 września 2019

Dania przepyszne, dość szybko podane. Przesympatyczne i miłe miejsce oraz atmosfera. Godne polecenia.

Dziękujemy, 584darekt

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przyszliśmy w 8 osób. Restauracja w tym czasie była dość oblegana. Kelner specjalnie połączył nam stoliki. Każdy zamówił coś innego i wszystko naprawdę nam smakowało. Krewetki smaczne, zupa rybna rewelacja. Nie czekaliśmy długo. Polecam.

Dziękujemy, pannaincognito
Zrecenzowano 12 września 2017

Jedne z lepszych muli jakie jadłem. Labraks tez bardzo smaczny. Ceny rozsądne. Atmosfera starego miasta. Polecam gorąco!

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, Maciek Z
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Sanja P, Owner, Konoba Scala SantaOdpowiedź udzielona 13 września 2017

Dear guests,
Thank you very much on your kind words! We are happy that you were so satisfied.
Hope that we have a chance to host you again some day.
Kind regards

Zrecenzowano 22 sierpnia 2017

Bardzo przyjemna restauracyjka w zacisznym miejscu starego miasta Kotor z miłą obsługą. Trzy inne obok nie były tak oblegane pomimo iż na zewnątrz miały wiatraki z kurtyną wodą co w takim upale było dobrym rozwiązaniem. Wstąpiliśmy przypadkowo nie czytając uprzednio opinii czy warto.
Okazał się, że warto, bardzo miła i szybka obsługa. Przepyszna kawa, domowe pyszne frytki, rewelacyjna szopska sałata, świeżutkie pieczywo. Świeże soki wyciskane odpowiednio schłodzone a nie z dużą ilością lodu.
Siedzieliśmy na zewnątrz ale w środku restauracja jest śliczną, ma niesamowitą atmosferę konoby. Polecam

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, Joanna W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Sanja P, Owner, Konoba Scala SantaOdpowiedź udzielona 12 września 2017

Dear guests,
Thank you for visiting us.
We are glad that you enjoyed your time with us.
Hope that we can welcome you again.
Kind regards

Zrecenzowano 12 lipca 2016

Restauracja nie przypadkiem ma dobre oceny. Na placu, na którym się znajduje były jeszcze dwie inne. Jednak zajęte stoliki były tylko w Scala Santa. Popularność w pełni uzasadniona.
Żona jadła kolejną już doradę i bardzo ją chwaliła. Również podane do ryby ziemniaki ze szpinakiem były dobre.
Natomiast mój befsztyk był doskonały. Podany na grzance. Na steku kostka masła nadawała smaku całości. Mięso doskonale wysmażone, bardzo soczyste i miękkie. Doprawdy, chyba najlepszy stek jaki jadłem. Obsługa czujna ale nie narzucająca się.
Cena średnia, ale warto zapłacić za takie jedzenie. Sceneria w jakiej spożywa się posiłek jest dodatkową atrakcją.

Termin wizyty: czerwiec 2016
Dziękujemy, Jacek W

Konoba Scala Santa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Budva, Budva Municipality

Dobrota, Kotor Municipality
Kotor, Kotor Municipality

Byłeś(-aś) w Konoba Scala Santa? Podziel się wrażeniami!