Porządek Mszy św.

Zrecenzowano: 30 czerwca 2019
robertkx
Słupsk, Polska
Kościół

Kościół znajduje się w samym centrum Nowego Sadu. Jest to jeden z obowiązkowych punktów podczas... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 30 grudnia 2018
t0mac3
Kraków, Polska

Zrecenzowano: 30 czerwca 2019

Kościół leży w samym centrum Nowego Sadu. Nigdzie nie mogłem na internecie znaleźć rozkładu Mszy św. W sobotę jest o 18.00, w niedzielę o 7.00, 8.30, 10.00 i 11.30.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, robertkx
Zrecenzowano: 30 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Kościół znajduje się w samym centrum Nowego Sadu. Jest to jeden z obowiązkowych punktów podczas zwiedzania miasta.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, t0mac3
Zrecenzowano: 21 października 2018

W Nowym Sadzie jest jest kilka ulic i placów godnych polecenia. Ten jest chyba najważniejszy. Prawdziwie reprezentacyjny.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2018
Dziękujemy, Włodzimierz D
Zrecenzowano: 17 października 2016 z urządzeń przenośnych

Spacer wsrod tych wszystkich zabytkow wiedzac , ze niedawno byla w tym kraju wojna pokazuje ze mozna. Polecam

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2016
Dziękujemy, Krzysztof P
Zrecenzowano: 15 marca 2016 z urządzeń przenośnych

Piękny budynek w samym sercu miasta Novi Sad. Cudownie wyglądająca nocą. Rzeźbione ornamenty dopełniają całości. Jest w bardzo dobrym stanie starannie odnowiona. Niestety jak byłem nie było otwarte wnętrze.

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2016
Dziękujemy, 882jakubb