Zrecenzowano: 9 stycznia 2019

Bardzo niska cena, wygoda nieporównywalna do niej.
Blisko centrum, obsługa mówi dobrze po angielsku Polecam w 100%
Nowoczesny ,czysty i z wygodnymi łóżkami Wnętrze jest ładne, meble są nowe, telewizor. Łóżko jest wygodniejsze, materac piankowy, kilka różnych poduszek do wyboru.
Czystość, wszystkie pościel była czysta i przyjemna, łazienka była również w doskonałym stanie, nie było problemu z ciepłą wodą.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, Mariusz K
Zrecenzowano: 12 października 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecam apartament. Przestronny z aneksem kuchennym, łazienka, sofą. Czysto, wszystko nowe i przyjemne! Blisko centrum, niedaleko pyszna kawiarnia ze śniadaniami. W recepcji dostępne są karteczki z wróżbami, które nadadzą Twoim dniom niepowtarzalnej refleksji - wylosuj wróżbę dla siebie :)

Termin pobytu: październik 2017
Dziękujemy, ingawroclaw
Zrecenzowano: 11 lipca 2017

bardzo czysto, elegancko i dodatkowo tanio. Centrum miasta, więc wszędzie blisko. Pokoje niezbyt duże, ale jest w nich wszystko co potrzeba. Bardzo miła obsługa mówiąca po polsku. Hostel idealny na weekendowy wypad z przyjaciółmi.

Termin pobytu: lipiec 2017
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Łukasz B
Zrecenzowano: 27 maja 2017

Wycieczka typu spontan ze znajomymi mojej przyjaciółki z pracy. Nikogo nie znam, ale luz. Mieszkamy w hostelu koedukacyjnym OMG !!!! Co to będzie ????!!!!!! Było ekstra !!!! Wszystko nowiutkie-czyściutkie-pachnące ! Łóżka piętrowe, ale przestronne. Każdy miał własną lampkę, półkę, kontakt, i zasłonkę która dawała komfort w pokoju 4-osobowym. Taki hostel to ja rozumiem. Łazienki ogromne, czyste przede wszystkim. Polecam !!!!

Termin pobytu: listopad 2016
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, Emilia P
Zrecenzowano: 14 kwietnia 2017

Hostel w niemal w samym centrum miasta, ceny dla Polaków świetne, poza tym bardzo ładnie urządzone (miłośnicy Ikei poczują się bardzo dobrze :D) portiernia dostępna 24h. Jeśli pogoda jest beznadziejna i nie chce wam się po kolacji wyskoczyć nigdzie ze znajomymi na miasto to za drobną opłatą jest też dostepne play station z polskimi grami :D

Termin pobytu: marzec 2017
Dziękujemy, 341micha_s