Lwów

“Pysznie”
Cukor Red — recenzja

Cukor Red
Nr 4 wśród 772 Restauracje (Lwów)
Zrecenzowano 2 września 2019

Przepyszne naleśniki i pankejki. Moje dziecko jedząc robiło mhyyyyy mniaaaam :) Obsługa absolutnie najlepsza ze wszystkich knajp we Lwowie. Przemiła i pomocna! Polecam

Dziękujemy, MoniaOla
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: _E4055KC, Менеджер по связям с общественностью, Cukor RedOdpowiedź udzielona 5 września 2019

Thanks for the feedback
We are glad that you and your baby enjoyed❤️❤️
we will be glad to see you again and treat you with different flavors

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Udało się odwiedzić lokal nie czekając w kolejce. Śniadania zróżnicowane i co ważne bardzo dobre. Warto odwiedzić.

Dziękujemy, tomiszy

Thanks for your feedback
Come&eat more ❤️

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Genialne śniadania na słodko i słono. Warto zaczekać chwilę w kolejce. Na jedzenie trzeba trochę poczekać. Byliśmy we 4 osoby, dania nie dotarły do nas niestety w tym samym momencie, ale będę tam wracał.

Dziękujemy, morethanride
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: _E4055KC, Менеджер по связям с общественностью, Cukor RedOdpowiedź udzielona 24 sierpnia 2019

Thanks for feedback
we apologize for the waiting, it's all because of the large flow of people
Hope u enjoy your time with friends
See u❤️

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre śniadania, burger jajeczny i jajka po benedyktyńsku są bardzo smaczne. Porcje duże, nie jest bardzo tanio ale i nie drogo. Jedyne minusy to długo się czeka na zamówienie i mogłoby być trochę cieplejsze

Dziękujemy, piwos

Thanks for feedback
We apologize for your waiting, hope you enjoy your breakfast❤️
See u

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłyśmy z koleżanką na śniadaniu, porcje są ok, ceny też. Jadłyśmy pan cake z owocami bardzo dobre. Bardzo miła obsługa . Polecam

Dziękujemy, Rita75198

Thanks so much
Great that u enjoy our dishes
Visit us again

Cukor Red — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lwów, Lviv Oblast

Byłeś(-aś) w Cukor Red? Podziel się wrażeniami!