“super”
Premiera Lwowska — recenzja

Premiera Lwowska
Nr 86 wśród 771 Restauracje (Lwów)
Zrecenzowano 7 września 2019

polska restauracja w samym centrum Lwowa,flaki po lwowsku mega,na przystawkę śledż z cebulką pycha i żona jadła surówkę stary lwów pycha,pielmieni rewelacja,ozorki w sosie śmietanowym w ustach się rozpływają,słonina z czosnkiem pycha,ostatniego dnia pobytu na obiad kurczak po francusku,ziemniaczki z wody z koperkiem,pomidory,świeży ogórek i kiszona młoda kapusta nie mam słów,mega smaczne.to tyle co do potraw polecamy serdecznie trzeba trochę czekać bo gości wielu i potrawy robione na świeżo.kelnerom proponuję kurs obsługi gości z uśmiechem na twarzy.generalnie polecamy,warto.

1  Dziękujemy, Tomasz K

Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Generalnie jedzenie bardzo dobre ale placek po węgiersku nie powinien nazywać się po węgiersku mimo, iż był bardzo dobry (nie przypomina w niczym placka po węgiersku, zapiekany pod serem bez sosu), pielmieni dobre, barszcz ukraiński pycha, flaczki również (bardzo gęste i sycące). Odwiedziliśmy restaurację w 8 osób. Zamówiliśmy przystawki, zupy i dania główne. Niestety praktycznie każdy dostał jedzenie w innym czasie. Długo trzeba było oczekiwać na kelnera oraz dania. Ale generalnie na plus.

Dziękujemy, Pikola123
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Pielmieni (pierożki z miesem i rosołkiem) po prostu WYBITNE i było ich baardzo dużo, mały serniczek na deser NIEBO W GĘBIE. Naprawdę smaczne jedzenie, obsługa bardzo miła i uśmiechnięta. Ja byłam akurat z wycieczką i jestem bardzo zadowolona.

Dziękujemy, Hania K
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Smacznie i dosyc tanio. Wòdeczka bardzo dobra. Duze porcje. Placki ziemniaczane niebo w gębie. Sałatka z buraczkòw tez bardzo smaczna. Jedyny minus to ze trzeba bylo bardzo sługo czekac na kelnera chociaz nie było az tak duzo ludzi ale podobno we Lwowie to normalne ze kelnerzy sa troche opieszali.

Dziękujemy, Malgorzata M
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Najlepsza była zimna wódka i ciepłe pielemieni.
Jeżeli ktoś nie jadł dobrych flaczków - to te są zjadliwe.
Natomiast "chłodnik", oraz "placek po węgiersku" poniżej wszelkiego poziomu.
Obsługa kelnerska musi się dużo uczyć (chyba, że tak już mają).

Dziękujemy, ninguno7

Premiera Lwowska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lwów, Lviv Oblast
Lwów, Lviv Oblast

Byłeś(-aś) w Premiera Lwowska? Podziel się wrażeniami!