“doskonałe miejsce”
Premiera Lwowska — recenzja

Premiera Lwowska
Nr 86 wśród 772 Restauracje (Lwów)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Posiłek : jakaś zupka i pierożki bardzo dobre.Klimat restauracji też fajny.Trochę było ciasno.Jedliśmy obiadokolację więc było sporo ludzi.Za to bardzo fajna lokalizacja restauracji.Centrum.Blisko do wielu atrakcji.Spodziewam się,że ceny nie były wysokie.Byłam z wycieczką więc nie sądzę że organizator wybrał drogą restaurację :)
Jeśli będę we Lwowie prywatnie na pewno odwiedzę jeszcze raz ten lokal :)

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, basiador

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się na rodzinny obiad skuszeni opiniami i pielmieniami w karcie. Zamówiliśmy 2 barszcze i flaki po lwowski oraz oczywiście pielmieni. Barszcz - bardzo smaczny. Flaki - wyśmienite - zupełnie inne niż serwowane w Polsce. Odnośnie pielmieni - tragedia. Tylko ktoś kto nigdy nie jadł pielmieni może się nimi zachwycać. Z prawdziwymi nie mają nic wspólnego. To bardziej pierogi z mięsem. Mięso o dziwnej konsystencji i składzie wskazującym na zawartość drobiu. Do tego bez smaku. Nie polecam.

Dziękujemy, T8014RobertK
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie, które zamawiałyśmy bajka! Placki ziemniaczane najlepsze jakie w życiu jadłyśmy. Pyszne pielmieni, banosz (kasza z bryndzą), solianka, barszcz ukraiński, zupa serowa i gulaszowa oraz placek po węgiersku Dobre piwo, rewelacyjne wino.
Pierogi ruskie to jedyne co nie powaliło na kolana, trochę jałowe w smaku.
Ceny na polską kieszeń super. Zupa, drugie danie i piwo około 25zł.
Wystrój ładny, obsługa ok. Zdecydowanie polecam. Rachunek ze zdjęcia dla 5 osób.

Dziękujemy, veannmagj
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre ukraińskie jedzenie. Polecamy na tani i dobry obiad, pielmieni, barszcz czy inne specjały. Polscy kelnerzy.

Dziękujemy, 920rafa_s
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Chyba najlepsze placki ziemniaczane jakie w życiu jadłem (a jadłem sporo), pod wszelkimi mozliwymi postaciami: zwykłych ze śmietaną(!), po węgiersku (wersja zapiekana z miejscowym serem: bomba) albo po wiejsku (w sosie grzybowym). Inne potrawy równie dobre. Absolutnie polecam.

Dziękujemy, Inzi67

Premiera Lwowska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lwów, Lviv Oblast
Lwów, Lviv Oblast

Byłeś(-aś) w Premiera Lwowska? Podziel się wrażeniami!