“Rewelacja!”
Tante Sophie — recenzja

Tante Sophie
Nr 16 wśród 771 Restauracje (Lwów)

Jedzenie fantastyczne, świeże i przepyszne. Bardzo dobra oferta śniadaniowa. Obsługa bardzo miła. Jedna z najlepszych restauracji we Lwowie. Polecam.

Dziękujemy, Agata R

Fantastyczne jedzenie ! Profesjonalna, przyjemna obsługa. Bardzo szybki czas podania zamówienia. Jedzenie świerże, pyszne. Idealna opcja na śniadania. Fantastyczne tosty że ślimakami !

Dziękujemy, Z6193WKanetak
Zrecenzowano 4 września 2019

Zdecydowanie najlepsze croissanty jakie miałam okazję jeść - szczególnie polecam z sosem słony karmel...miejsce piękne, mniej turystów niż w głównej części Lwowa. Śniadania wyśmienite, obsługa również miła i pomocna. Na pewno tam wrócimy ;)

Dziękujemy, dkrasocka
Zrecenzowano 4 września 2019

Oczywiście zamówiłem ślimaki, były rewelacyjne, smak, aromat i sposób podania, szczerze polecam, jeśli ktoś lubi owoce morza to w ślimakach też zasmakuje. Żona zamówiła jajka po benedyktyńsku, wszystko smaczne i świeże. Wrócę na pewno.

Dziękujemy, grzegorzkonczel
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Na ślimaki się nie odważyłam, choć żałuje!
Śniadanie bardzo dobre, zarówno jajka po benedyktyńsku jak i sałatka z łososiem.
Obsługa bardzo miła, choć chwilę musieliśmy poczekać na croissanty warto było!
Dostaliśmy je świeżo wypieczone z dżemem różanym i słonym karmelem.
Dla nich warto odwiedzić to miejsce! To najlepsze croissanty jakie w życiu jadłam.

Dziękujemy, mataninka

Tante Sophie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lwów, Lviv Oblast
Lwów, Lviv Oblast

Byłeś(-aś) w Tante Sophie? Podziel się wrażeniami!