“Dobre miejsce na relaks i książkę”
Cat Cafe — recenzja

Cat Cafe
Nr 56 wśród 595 Restauracje (Lwów)
Zrecenzowano 6 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Proszę nie słuchać opinii innych osób które myślą że koty są naćpane albo że ktoś ich nie obsługiwał. Faktycznie w ostatnim pokoju pachnie kocim moczem no ale tych kotów jest tam z 20 to może troszkę pachnieć. Wg mnie warto tam iść na herbatę/kawę i mizianie kotków

Dziękujemy, Eliasz G

Zrecenzowano 8 września 2017

Uwielbiam Lwów, kocham koty, więc musiałam tam trafić i się rozczarowałam. Obeszłam cały lokal z góry na dół i na niższych poziomach czułam zapach kociego moczu, a nie jestem przewrażliwiona, bo mam w domu dwa koty (może przy większej liczbie nie można już zapachu uniknąć?). Na poziomie parteru czyli przy wejściu niemiłego zapachu nie było. Usiadłam tam z koleżankami i czekałyśmy... Nie było wcale zbyt dużo ludzi, ale obsługujące dziewczyny przez dobre 10 minut nawet nie nawiązały z nami kontaktu wzrokowego (a siedziałyśmy blisko baru, więc trudno nas było nie zauważyć), Więc wyszłyśmy. I tyle. Nie polecam.

Dziękujemy, maria-dorota-p
Zrecenzowano 30 sierpnia 2017

Dobre piwo, personel również był ok, toaleta czyta, ale koty były zamulone i nieobecne. Jeden z nich lizał się po brzuchu, na którym miał czerwoną plamę. Dzieciaki bez nadzoru dorosłych ganiały za kotami i je męczyły (np. jeden świecił im po oczach zabawkową latarką). To był mój pierwszy raz w kociej knajpie bo myślałam, że to dobra inicjatywa. Więcej nie przyjdę do takiej knajpy w żadnym mieście.

Dziękujemy, IwaToja
Zrecenzowano 29 lipca 2017

Mam bardzo mieszane uczucia. koty wyglądają na zadbane, jednak są trochę dziwne, jakby żyły w innym świecie. Mam nadzieję, że nie podają im jakiś prochów.Sama nie wiem co o tym myśleć, piliśmy drinki, były dobre. Obsługa miła.

Dziękujemy, Marta P
Zrecenzowano 4 czerwca 2017

Kawiarnia bardzo dobra. Kawa i desery pyszne a na dodatek koty :) Naliczyłem ich około dziesięciu, różnych ras, wyglądają na najedzone i szczęśliwe.Chętnie wskakują na stół i spijają śmietankę do mleka :) Polecam tą kawiarnia nie tylko dla miłośników kotów.

Dziękujemy, ftddg

Cat Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lwów, Lviv Oblast

Byłeś(-aś) w Cat Cafe? Podziel się wrażeniami!