“Obiad ”
Bukhara Restaurant — recenzja

Bukhara Restaurant
Nr 133 wśród 771 Restauracje (Lwów)
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Obiad dla 2 osób z 2 piwami 75 zł
Wszystko w porządku, polecamy na obiad jak i na kolacje
Wrażenie robi grill

Dziękujemy, natali_gs

Zrecenzowano 2 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne, świeże jedzenie. Trzeba czekać, ale finalnie parzy podniebienie. Ewentualnie obserwujesz posiłek przygotowany ma ruszcie. Mały wybór piwa, ale mimo to jest pysznie. Obsługa pomimo dużego ruchu robi co może. Chyba jedna z najlepszych uzbekistanskich knajp. Nie sugerujcie się ilością opinii.

Dziękujemy, 848kubam
Zrecenzowano 3 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce polecane przez przewodniki ale nie mam pojęcia dlaczego. Cała wizyta trwała może pół godziny. Najlepsze z całej wizyty było piwo i wino. Pilaw z jagnięcina to ryż z czterema kawałkami żeberek jagnięcych. Każdy kawałek mięsa swoją wielkością przypominał kostki do gry. Mogli już chyba nic nie dodawać do tego ryżu. Drugie danie to ichnie pierogi, które były zlepione jakby robiły to dzieci z przedszkola, każdy inny. Nie było to dobre rozpoczęcie przygody z kuchnią uzbekistanską. Cena faktycznie niska z dwoma piwami i dwoma kieliszkami wina 310 to mało. Ale ja nie przyjechałem tam oszczędzać tylko spróbować nowych smaków. Może kuchnia miała słabszy dzień. Ja wyszedłem zawiedziony.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, _ukaszs440
Zrecenzowano 18 września 2018

Nie kombinować, iść na Furmańską. Miło,niebiesko,nieprzyzwoicie tanio,smacznie. B. miła kelnerka i pani za barem. Płow i baranina pod małe co nieco super.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, dziadekJacek
Zrecenzowano 18 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Mogę śmiało polecić tę restaurację. Ciekawy i klimatyczny wystrój wraz z paleniskiem, na którym przygotowuje się kebaby.
Jedzenie było bardzo smaczne. Pilaf jak i pierożki z mięsem super. Bukhara oferuje również ciekawe azerskie herbaty. Jedzenie przygotowywane na bieżąco, a nie odgrzewane. Menu zawiera opisy w j. angielskim. Panie kelnerki rozumieją i po angielsku i po polsku. Ceny, mimo inflacji, i tak nie są wysokie. Zapłaciliśmy z żoną 40 PLN za dwudaniowy obiad dla każdego z piciem, także niedrogo.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, pawel_pok

Bukhara Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lwów, Lviv Oblast

Byłeś(-aś) w Bukhara Restaurant? Podziel się wrażeniami!