“Smacznie, szybko”
Lviv Croissants — recenzja

Lviv Croissants
Nr 2 wśród 11 Piekarnie (Lwów)
Zrecenzowano 13 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam że względu na dobrą cenę i szybką obsługę. Nie jest to wykwintne jedzenie ale smaczne! Jest angielskie menu za co również plus

Dziękujemy, 210asiaf

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Całkiem smaczne miejsce jednak brak jakiegokolwiek menu w lokalu w alfabecie łacińskim. Skończyło się na szybkiej analizie strony internetowej. Potwierdzam też brak składników jednak zostałem o tym poinformowany z odpowiednią zniżką. Poza tym bardzo smacznie i pod tym względem polecam.

1  Dziękujemy, cuberman
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo tania i smaczna opcja na szybkie śniadanie. Szkoda, że kawa nie z ekspresu ciśnieniowego. Największy problem to menu tylko i wyłącznie pisane w Cyrylicy. W całym lokalu nie ma ani jednego napisu w alfabecie łacińskim, mimo że sieć ewidentnie nawiązuje do zachodnich knajp. Musieliśmy analizować menu z pomocą tłumacza Google, który potrafi tłumaczyć z aparatu. Niełatwo też dogadać się z obsługą po angielsku czy po polsku.

1  Dziękujemy, morethanride
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pierwszy raz miałam okazje skosztować croissanta „na słono”. Bardzo pyszne, pożywne i w bardzo dobrej cenie.

Dziękujemy, Camille19031992
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

To, że tanio to fakt, ale... najgorsze miejsce, w jakim jedliśmy we Lwowie. Brak składników to norma. Zamawiasz croissant z szynką, a dostajesz bez (bez żadnej informacji od obsługi). Dziwnym na trafem na rachunku zawsze jakaś wyższa kwota. Najbardziej przereklamowane miejsce ever.

1  Dziękujemy, jasiczkens

Lviv Croissants — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lwów, Lviv Oblast

Byłeś(-aś) w Lviv Croissants? Podziel się wrażeniami!