“Smacznie ale powoli”
Lviv Croissants — recenzja

Lviv Croissants
Nr 2 wśród 9 Szybkie posiłki (Lwów)
Zrecenzowano 29 czerwca 2018

Duży wybór rogali, na słodko i na słono, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Niestety obsługa trochę zagubiona i pracują bardzo powoli, przez co nawet na kawę na wynos trzeba trochę poczekać

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, maly_chomik

Zrecenzowano 29 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Świetne croissanty na słono i słodko, miła i pomocna obsługa przynosi zamówienia do stolików. Dobre napoje, niewygórowane ceny, można płacić kartą. Myśle że to fajne miejsce na szybkie śniadanie.

Dziękujemy, G2386GUsaras
Zrecenzowano 12 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Obsługa słabo mówi po angielsku, nie informuje o składnikach potraw. Zamówiliśmy dwa różne croissanty i każdy był umazany zdecydowanie zbyt dużą ilością majonezu. Specjalnie wybraliśmy ceoissanty bez jajek, bo jedna osoba jest uczulona na jajka, a druga nie lubi majonezu. Porażka, w smaku nic specjalnego.

Dziękujemy, Olga C
Zrecenzowano 5 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Byłem w tej knajpie trzy razy, ale na moją ocenę rzutowal ostatni raz. Obsługa fatalna, bardzo nie organizowana. Prawie spóźniliśmy się na pociąg bo pracownicy byli bardzo nierozgarnieci. Do tego źle policzyli resztę więc ogólnie słabo. Co do smaku to w porządku, ale bez szału. Jeżeli chodzi o cenę, to biorąc pod uwagę że miałem pusty croissant a płaciłem za ten z dodatkami muszę powiedzieć że to najdroższe tego typu jedzenie jakie jadłem. Jak się ma duzooo czasu to ewentualnie można próbować.

Dziękujemy, Rafał K
Zrecenzowano 13 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Koniecznie trzeba odwiedzić przynajmniej jeden z punktów tej sieci, croissanty na słodko rozpływają się w ustach a na słono zaskakują smakiem. Do tego bardzo dobra kawa z najlepszych ekspresów. Polecam

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, Dorota P

Lviv Croissants — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lwów, Lviv Oblast

Byłeś(-aś) w Lviv Croissants? Podziel się wrażeniami!