“Uczta smaków”
Chaykhana Samarkand — recenzja

Chaykhana Samarkand
Nr 5 wśród 771 Restauracje (Lwów)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Na pewno nie jest to bar szybkiej obsługi. Jak ktoś się spieszy, to nie ten adres.
Natomiast jeżeli chcecie spróbować pysznych potraw w miłej atmosferze z doskonałą obsługą i poświęcić na to więcej czasu, aby dostać wszystko świeżo przygotowane i świeże - to warto. Wszystkie potrawy doskonałe. Większej grupie polecam zamówić kilka większych półmisków do degustacji.

1  Dziękujemy, ninguno7

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Ogólnie w środku nie za czysto, poduszki i stroje gruzińskie chyba dawno nie były prane.
Zamówiliśmy pierożki jako przystawkę oraz jagnięcinę i kebaba na drugie.
Dostaliśmy przystawkę i jedno danie jako pierwsze, a na kebaba jeszcze długo czekaliśmy, tak że zdążyłam już dawno zjeść swoje danie (choć nie było pełnej sali).
Pierożki były z lekko rozpadającego się ciasta, jagnięcina dobra, kebab również, ale nie było to miejsce które zasługuje na tak dobre recenzje i do którego chętnie wrócimy ponownie.

Dziękujemy, mataninka
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Furkat I, Owner, Chaykhana SamarkandOdpowiedź udzielona 27 sierpnia 2019

Thank you for response. After your review we cleaned all pillows (they was really since long time not washed - Thank you!). Every time we are looking for clean floor and generally also. Perhaps it was at that time when we had much guests and we didn't have time to clean. But all the time we are looking for the situation. Sorry that in that moment it was not enough clean. The clothes will be cleaned (not washed, because some of then are with silver embroidery with paper inside. Another cloth is really old and authentic one and having burnt out the natural colors it seems really like dirty cloth but is not so. Kebab (Lulya kebab) normally will be cooked 20 minutes if we don't have in the kitchen other orders. In the case with many orders what we make at first it will be till 40-50 minutes. Perhaps we had guests in the second room (upstairs)? We are sorry for long waiting, but sometimes it happens, We hope in the next time you come it will be better! Thank you again!

Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Moja pierwsza styczność z kuchnią uzbecką i świetny początek. Bardzo aromatyczne, świetnie przyrządzone jedzenie. Polecam roladki z bakłażana, pilav, a jagnięcina na winie to już mistrzostwo! Przemiła i pomocna obsługa.

Dziękujemy, minkabtm
Zrecenzowano 25 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsługa, jedzenie aromatyczne i lekkie. Wzięłam piklowane warzywa, lavasz i zupę paprykową, wszystko świeże.

Dziękujemy, ola_sz8
Zrecenzowano 25 lipca 2019

Miejsce jest bardzo przytulne, obsługa jest bardzo miła i pomocna, w restauracji gości obsługuje również jej właściciel z żoną, co bardzo podnosi wartość tego miejsca względem innych. Dania są sporej wielkości, przy dwóch daniach każdy spokojnie powinien być najedzony. Nie jest to z pewnością najtańsza restauracja ale jest warta swoich pieniędzy, dania są bardzo smaczne i jedyne co ogranicza ucztowanie to pojemność żołądka, z pewnością tam jeszcze wrócimy kiedy następnym razem przyjedziemy do Lwowa

2  Dziękujemy, MarGosia71

Chaykhana Samarkand — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Chaykhana Samarkand? Podziel się wrażeniami!