“Prawda...”

The Pravda Beer Theatre
Nr 10 wśród 771 Restauracje (Lwów)

Genialne miejsce ze wspaniałymi koncertami na żywo. Ogromny wybór piw, a z tych które piłem, każde było pyszne. Polecam.

Dziękujemy, Michał Ł
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BohdanMedvid, Public Relations Manager, The Pravda Beer TheatreOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Thank you for the feedback!

Glad that you liked it. :)

See you soon in Pravda. ;)

Świetne jedzenie, spory wybór piwa oraz świetna atmosfera lokalu. Najlepsze żeberka jekie jadłem. Gorąco polecam.

Dziękujemy, blackr4y

Thank you for the feedback!

We will be glad to see you again in Prada. ;)

Niestety ale muszę napisać że jestem rozczarowany, poprostu zostaliśmy oszukani. Coś a'la dyskryminacja, przy próbie rezerwacji miejsca dzień wcześniej okazało się że nie robią rezerwacji a po przejściu niestety prawda była inna i rezerwację mogli zrobić inni . Nigdy więcej i nie polecam dla samej zasady żeby nie udać się oszukać. Bardzo przykre.

Dziękujemy, Jaroslaw B

Thank you for the feedback!

Sorry for the misunderstanding that happened. We make reservations only with prepayment and two days before.

Next time to make a reservation and to clarify the details, please, contact us by email address: welcome@pravda.beer

We will be glad to see you again in Pravda. ;)

Brak mi słów na opisanie tego baru. Jazzująca kapela na żywo ze świetnym repertuarem. Ogromny, ogromny wybór piwa, czego chcieć tu więcej? Jeśli ktoś chce zobaczyć, jak powinien wyglądać bar z prawdziwego zdarzenia - musi odwiedzić to miejsce!

Dziękujemy, zmstr
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BohdanMedvid, Public Relations Manager, The Pravda Beer TheatreOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Thanks a lot for the feedback!

Glad that you liked it. :)

We will be waiting for you in Pravda again. ;)

Ogromny wybór piwa. Muzyka na żywo - piękna sprawa. Świetny klimat. Nie chciało się wychodzić. Polecam

Dziękujemy, Łukasz C

Thank you for the feedback!

See you soon in Pravda. ;)

The Pravda Beer Theatre — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w The Pravda Beer Theatre? Podziel się wrażeniami!