“Francuski obiad ”
Nostalgia — recenzja

Nostalgia
Nr 191 wśród 771 Restauracje (Lwów)
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Posiłki bardzo smaczne, obsługa mówi dobrze po Polsku. Karta po Angielsku, ceny przystępne. Zastrzeżenia to długi czas oczekiwania oraz toaleta w złym stanie.

Dziękujemy, 552marcing

Zrecenzowano 23 lipca 2019

Dobre jedzenie, przystępne ceny, świetna lokalizacja na klimatycznej uliczce przy rynku, miła obsługa. Jedyny minus to troszkę długi czas oczekiwania, ale i tak warte polecenia!

Dziękujemy, mjuzo6
Zrecenzowano 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne jedzenie, miła obsługa mówiąca po polsku, ceny przystępne. Naprawdę polecam i wrócę tatuj nie raz.

Dziękujemy, kaja_401
Zrecenzowano 4 lipca 2019

Przed wyjazdem robiąc na kilku stronach o Lwowie rozeznanie, gdzie na starówce można dobrze zjeść nie trafiłem na informację o tej restauracji (na Google Maps nie ma jej w ogóle zaznaczonej). Przechodząc przypadkowo postanowiliśmy wejść nie stosując się do wyznawanej przez niektórych zasady, że jedzą tylko tam, gdzie pełno ludzi, co ma świadczyć o wysokiej jakości (tu na zewnątrz zajęte były dwa stoliki, a w środku jeden). Nie chcąc zastanawiać się co wybrać z karty poprosiliśmy o pomoc kelnerkę Wiktorię (spokojnie można porozumieć się po polsku). Dzięki niej wybraliśmy medaliony w bekonie i pieczeń po lwowsku (cielęcina w cieście francuskim - wspaniała). Do tego oczywiście ziemniaki i surówki, piwa (bardzo dobre Lwowskie) i na deser już nie było miejsca. Obsługa przez cały czas sympatyczna, w lokalu czysto, a rachunek: zobaczcie sami na zdjęciu.

Dziękujemy, Dar E
Zrecenzowano 17 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Restauracja godna polecenia, klimatyczna okolica starego miasta dodaje blasku temu miejscu. Bardzo dobry barszcz ukrainski i glowne danie "Nostalgia". Jedyne zastrzezenia jakie mam to obsluga restauracji oraz niejasne menu, przez co troche przeliczylismy cenę za rybę.

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, KubaR352

Nostalgia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lwów, Lviv Oblast
Lwów, Lviv Oblast

Byłeś(-aś) w Nostalgia? Podziel się wrażeniami!