Dla fanów.

Zrecenzowano: 13 marca 2017
JarekUr
Gdynia, Polska

Zrecenzowano: 21 maja 2017

Jeśli masz nadmiar czasu albo jesteś zagorzałym fanem piłki nożnej to musisz tam być. Ja miałem nadmiar czasu i chyba go trochę straciłem w tym miejscu. Stadion jak stadion: duży, murawa, trybuny... Ma dopiero sześć czy siedem lat, a wyraźnie widać na nim pęknięcia i uszkodzenia. Nic ponad przeciętną.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2017
Dziękujemy, Grzesiuf
Zrecenzowano: 13 marca 2017

Stadion bardzo ładny. Bilety na mecz 40 hrywien. Na stadionie można kupić sobie herbatę, piwo, przekąski, toalety czyste. Naprawdę warto się wybrać i obejrzeć jeden z obiektów Euro 2012.

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2017
Dziękujemy, JarekUr
Zrecenzowano: 8 stycznia 2017

Niestety nie dane było mi zobaczyć stadionu w środku, ponieważ tamtejsza policja powiedziała, że stadion nie jest do zwiedzania :)

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2016
1  Dziękujemy, Michal86PL
Zrecenzowano: 2 stycznia 2017

Bardzo ładny stadion i zbudowany za normalne pieniądze. W przeciwieństwie do naszego najdroższego na świecie. Trzeba Ukraińców pochwalić bo zbudowali bardzo dobry obiekt bez jak sie wydaje korupcji pomimo takich problemów jaki z tego powodu maja Ukraińcy. Byłem już dwa razy i polecam

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2016
Dziękujemy, mrjot005
Zrecenzowano: 21 października 2016

Miejsce drwin i opowieści mieszkańców Lwowa, którzy wskazują ten stadion jako nowożytny przykład marnotrawienia pieniędzy, korupcji, fuszerki. Gołym okiem widać powstające pęknięcia na suficie, odklejające się płytki... Against Modern Footbal!

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2015
2  Dziękujemy, Witold W. K