“Rewelacja!!”
Baczewski Restaurant — recenzja

Baczewski Restaurant
Nr 12 wśród 771 Restauracje (Lwów)
Kuchnie: Polska, Ukraińska, Pub-restauracja

Miejsce przepiękne, klimatyczne. Obsługa (pan Andrzej) bardzo profesjonalna i przemiła. Jedzenie podawane w bardzo ciekawy sposób. No i jedzenie... niebo w gębie. Bardzo duży wybór drinków również na plus. Cudowne miejsce!!

Dziękujemy, juliatN2777OE

Pięknie urządzone wnętrza w klasycznym stylu, jedzenie podawane znakomicie, pyszne nalewki (najlepsza Wisniowa oraz z kwiatów czarnego bzu), konieczne wcześniejsze rezerwacje !!!

Dziękujemy, 407izabelam

Wysoki poziom obsługi. Jedzenie? Wyśmienite!!! Koniecznie podczas wizyty we Lwowie . Wódki nalewki znakomite. Sposób podania znakomity.

Dziękujemy, yerzy

Jedno w wielu miejsc które powinno sie odwiedzić Strasznie długa kolejka aby wejść chętnie poszlibyśmy jeszcze raz ale na pewno nie będziemy stać od 7 rano żeby zjeść śniadanie o 9. Jedzenie smaczne dobre i warto choć raz byc

Dziękujemy, sylwiak950

Do restauracji trafiliśmy już pierwszego dnia pobytu we Lwowie. Pomimo braku rezerwacji udało nam się dostać stolik dla 6 osób. Ilość i jakoś jedzenia bardzo nas zaskoczyła. Alkohol oczywiście obronił swoją znaną na świecie renomę ale to posiłki zaskoczyły mnie najbardziej. Wysoki standard serwowania dań, przesympatyczna obsługa. Wystrój może i na dzisiejsze czasy na pierwszy rzut oka wydaje się kiczowaty ale już po kilku minutach w połączeniu z muzyką w tle, daje poczucie cofnięcia się w czasie i nadaje restauracji jeszcze wspanialszy klimat. Musze przyznać, że zaczynając od tej restauracji podnieśliśmy wysoko poprzeczkę i ciężko było nam później znaleźć restauracje która przebiłaby doznania jakich tam zaznaliśmy. Ceny jak za taki poziom dań bardzo niskie. Jak na Lwów może i wysokie ale koniec końców 50zł z piwami i średnio dwoma pysznymi pięknie podanymi daniami na osobę to zdecydowanie rewelacyjny stosunek ceny do jakości. Polecam szczególnie sałatkę z buraczków!

Dziękujemy, Agnieszka P

Baczewski Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Baczewski Restaurant? Podziel się wrażeniami!