“No i to są naleweczki”
Baczewski Restaurant — recenzja

Baczewski Restaurant
Nr 12 wśród 771 Restauracje (Lwów)
Kuchnie: Polska, Ukraińska, Pub-restauracja

Świetna obsługa w wielu językach, wyśmienite dania obiadowe i obłędne zupy. Nalewki? Ciężko to opisać, trzeba samemu spróbować

Dziękujemy, berolu

Wszystko w dobrym wydaniu. Dyskretna obsługa. Nalewki dobre... Warte swojej renomy, niestety że wielkiej ilości oferowanych smaków spróbowaliśmy tylko 11 nalewek...

Dziękujemy, AdamMO63

Miejsce piękne, przystępne cenowo. Co prawda znaleźliśmy włos Ale dostaliśmy nowe danie. Generalnie bardzo polecamy

Dziękujemy, 210asiaf

Restauracja na bardzo wysokim poziomie. Zupy przepyszne. Karkówka, którą zamówiłem też przepyszna. Do tego zestaw nalewek i przepyszny sernik. Obsługa bardzo pomocna i miła.

Dziękujemy, Rafał N

Wspaniała restauracja na wysokim poziomie. Bardzo dobre produkty, które są w profesjonalny sposób przygotowane. Polecam i na pewno wrócę.

Dziękujemy, Marek B

Baczewski Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Baczewski Restaurant? Podziel się wrażeniami!