“Pyszne”
Baczewski Restaurant — recenzja

Baczewski Restaurant
Nr 13 wśród 772 Restauracje (Lwów)
Kuchnie: Polska, Ukraińska, Pub-restauracja
Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce piękne, przystępne cenowo. Co prawda znaleźliśmy włos Ale dostaliśmy nowe danie. Generalnie bardzo polecamy

Dziękujemy, 210asiaf

Zrecenzowano 10 września 2019

Restauracja na bardzo wysokim poziomie. Zupy przepyszne. Karkówka, którą zamówiłem też przepyszna. Do tego zestaw nalewek i przepyszny sernik. Obsługa bardzo pomocna i miła.

Dziękujemy, Rafał N
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniała restauracja na wysokim poziomie. Bardzo dobre produkty, które są w profesjonalny sposób przygotowane. Polecam i na pewno wrócę.

Dziękujemy, Marek B
Zrecenzowano 7 września 2019

Ponad godzina czekania na stolik, 40 min na jedzenie. Spodziewałyśmy się czegoś spektakularnego. Jedzenie okazało się poprawne, nie zachwycało ale było najlepszą kolacją zjedzoną we Lwowie (dlatego tak wysoka ocena). Bardzo dobra nalewka z rokitnika. Obsługa bardzo słaba, bardzo długo trzeba było czekać na reakcje kelnera, od którego czuć było alkohol.

Dziękujemy, Kacik123
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Może być, nie musi...wódka Baczewski produkowana w Austrii więc nie jest to rodzima produkcja. Miła obsługa, piękny wystrój...

Dziękujemy, maciejkQ6270AC

Baczewski Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Baczewski Restaurant? Podziel się wrażeniami!