“Baczewski”
Baczewski Restaurant — recenzja

Baczewski Restaurant
Nr 13 wśród 772 Restauracje (Lwów)
Kuchnie: Polska, Ukraińska, Pub-restauracja
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Może być, nie musi...wódka Baczewski produkowana w Austrii więc nie jest to rodzima produkcja. Miła obsługa, piękny wystrój...

Dziękujemy, maciejkQ6270AC

Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniała restauracja. Bardzo smaczne dania i podane w piękny sposób na talerzu. Bardzo dobra obsługa. Polecam

1  Dziękujemy, Krzysztof W
Zrecenzowano 5 września 2019

Bardzo smaczne dania, mili i życzliwi kelnerzy, uśmiechnięte panie już przy drzwiach. Wystrój ciepły. Dobrze się tam czuliśmy i jeszcze wrócimy :)

Dziękujemy, martamB9511NY
Zrecenzowano 4 września 2019

Przepyszne dania, wiele zaskakujących trików gastronomicznych, między innymi nowoczesna kuchnia molekularna, ale też i tradycyjna polska. Przemiła atmosfera, uczynni kelnerzy mówiący po polsku. W lokalu polska muzyka okresu międzywojennego. Tam koniecznie trzeba iść. Niestety z marszu rzadko kiedy wejdziecie, kolejki. Najlepiej wcześniej rezerwować miejsca.

Dziękujemy, Ricotor
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Będąc rok temu w tym miejscu byłam zauroczona.
Teraz raczej rozczarowana...
Śniadanie w cenie 150 hr(49,5zł) nie powala. Tak naprawdę smaczne są tylko naleśniki i desery.Reszta jest przeciętna i słabej jakości.
Obsługa na sali bardzo słaba.
O kawę musiałam prosić dwa razy.
Słabo.

Dziękujemy, 681beataz

Baczewski Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Baczewski Restaurant? Podziel się wrażeniami!