“Przereklamowane śniadanie😏”
Baczewski Restaurant — recenzja

Baczewski Restaurant
Nr 12 wśród 772 Restauracje (Lwów)
Kuchnie: Polska, Ukraińska, Pub-restauracja
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Będąc rok temu w tym miejscu byłam zauroczona.
Teraz raczej rozczarowana...
Śniadanie w cenie 150 hr(49,5zł) nie powala. Tak naprawdę smaczne są tylko naleśniki i desery.Reszta jest przeciętna i słabej jakości.
Obsługa na sali bardzo słaba.
O kawę musiałam prosić dwa razy.
Słabo.

Dziękujemy, 681beataz

Zrecenzowano 2 września 2019

Restauracja piękna, wystrój bardzo klimatyczny i pięknie urządzone. Jedzenie super - barszcz rewelacyjny, nalewki super. Gwiazdka mniej za obsługę. Przy pytaniach kelner na odczepnego odpowiadał, pracę wykonywał jakby za karę. Może miał gorszy dzień. Tak średnio.... tym bardziej, że w każdym innym miejscu było bardzo profesjonalnie przesympatycznie.

Dziękujemy, MoniaOla
Zrecenzowano 1 września 2019

Uważam, że jedzenie w tej restauracji przebija wszystko czego dotychczas w życiu próbowałem /a jadłem również w lokalach posiadających gwiazdki Michelin/. Każda z potraw, które miałem okazje próbować była absolutnie genialna - dotyczy to zarówno przystawek /polecam kanapeczki do wódki/ jak i zupy oraz pysznych deserów. Każdy kęs powodował, że w mojej /i moich towarzyszy głowach/ wybuchało wielkie, kolorowe WOW! :) Jeżeli ktoś pisze o niesmacznym albo przeciętnym jedzeniu niech wskaże gdzie miał okazję jeść lepiej...Dodatkowym atutem jest sposób podania i prezentacja dań... Odwrotnie proporcjonalna do jakości posiłków jest niestety standard obsługi - tutaj spotykamy typowy dla Ukrainy dramat. Począwszy od wejścia skończywszy na kelnerach. Tym niemniej stanowczo warto :)

1  Dziękujemy, lukaszbo
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bylismy zarowno na sniadaniu w formie szwedzkiego stolu jak i na obiedzie z karty.

Co do sniadania- jedzenie dobre, wszystko swieze i dobrze przygotowane. Fajny klimat z muzyka grana na fortepianie na zywo. Sniadnia mozna porownac do polskiego hotelu 4-gwiazdkowego. Ogromne kolejki na godzine-dwie stania. My weszlismy w pierwszym rzucie, natomiast gdybym za drugim razem mial czekac godzine zrezygnowalbym.

Co do obiadu-zaczac trzeba od obslugi. Kelner Pan Andrzej mega profesjonalny. O wszystkim opowiadal, baaardzo grzeczny. Zupelnie inny poziom niz kelnerzy w Polsce-widac, ze to zawod a nie praca dorywcza.
Jedzenie super, szczegolnie polecam mizerie po lwowsku i set nalewek. Ceny troche wyzsze niz w innych lwowskich knajpach ale i tak za ta jakosc bardzo tanio. 5 gwiazdek za obiad, za sniadanie mocne 3

Dziękujemy, adrianze88
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przyszliśmy z polecenia, zjeść obiad przed dalsza podróżą. Zamówiliśmy krolika i indyk. Jedzenie podano po 20 min. Super czas. Podane było bardzo elegancko, smak tez był niesamowity. Czuliśmy się jak para królewska obdarzana wszystkimi przyjemnościami życia. Do tego zamówiłem dla siebie 3 nalewki do spróbowania. Miód oraz sosnę. Super smak. Powiem ze chyba najlepsza restauracja. Nie wiem czy drogo,raczej umiarkowanie 100/120 zł za obiad dla dwojga plus piwko i nalewki. Pieniądze nie grają ważnej roli gdy tak człowiek może się rewelacyjnie poczuć. Polecam

Dziękujemy, arturp380

Baczewski Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Baczewski Restaurant? Podziel się wrażeniami!