“Super!”
Baczewski Restaurant — recenzja

Baczewski Restaurant
Nr 12 wśród 772 Restauracje (Lwów)
Kuchnie: Polska, Ukraińska, Pub-restauracja
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bylismy zarowno na sniadaniu w formie szwedzkiego stolu jak i na obiedzie z karty.

Co do sniadania- jedzenie dobre, wszystko swieze i dobrze przygotowane. Fajny klimat z muzyka grana na fortepianie na zywo. Sniadnia mozna porownac do polskiego hotelu 4-gwiazdkowego. Ogromne kolejki na godzine-dwie stania. My weszlismy w pierwszym rzucie, natomiast gdybym za drugim razem mial czekac godzine zrezygnowalbym.

Co do obiadu-zaczac trzeba od obslugi. Kelner Pan Andrzej mega profesjonalny. O wszystkim opowiadal, baaardzo grzeczny. Zupelnie inny poziom niz kelnerzy w Polsce-widac, ze to zawod a nie praca dorywcza.
Jedzenie super, szczegolnie polecam mizerie po lwowsku i set nalewek. Ceny troche wyzsze niz w innych lwowskich knajpach ale i tak za ta jakosc bardzo tanio. 5 gwiazdek za obiad, za sniadanie mocne 3

Dziękujemy, adrianze88

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przyszliśmy z polecenia, zjeść obiad przed dalsza podróżą. Zamówiliśmy krolika i indyk. Jedzenie podano po 20 min. Super czas. Podane było bardzo elegancko, smak tez był niesamowity. Czuliśmy się jak para królewska obdarzana wszystkimi przyjemnościami życia. Do tego zamówiłem dla siebie 3 nalewki do spróbowania. Miód oraz sosnę. Super smak. Powiem ze chyba najlepsza restauracja. Nie wiem czy drogo,raczej umiarkowanie 100/120 zł za obiad dla dwojga plus piwko i nalewki. Pieniądze nie grają ważnej roli gdy tak człowiek może się rewelacyjnie poczuć. Polecam

Dziękujemy, arturp380
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pycha, tanio, oranżeria, fortepian, stare piosenki, szwedzki stół, sam Pan lub azot wódki, kawa lub herbata , obsługa bardzo miła.

Warto byc przynajmniej 30 min przed otwarciem.

Very tasty, smorgasbord, fortepiano, champagne or vodka (glass or shot), coffee od też, very Good service.

It's good to be at least 30 minutes before opening.

Dziękujemy, Pati P
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Nie dostaliśmy się tam na śniadanie, ale z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce na obiad. Piękny wystrój, przyjemna atmosfera, przemiła i profesjonalna obsługa, jedzenie pyszne i pięknie podane.

Dziękujemy, Anna T
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Tak wiem, stalem godzinę przed wejściem i czekałem sam nie wiem na co... Ale jak juz weszliśmy wraz z przyjaciółmi byliśmy zachwyceni! Piękny wystrój, dobra obsługa a jedzenie na miarę legendy tego miejsca. Cena... powiedziałbym symboliczna 150 hrywien za osobę dorosłą i 70 za dziecko. Zdecydowanie polecam!

Dziękujemy, 306marcins

Baczewski Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Baczewski Restaurant? Podziel się wrażeniami!