“Rewelacja”
Baczewski Restaurant — recenzja

Baczewski Restaurant
Nr 11 wśród 771 Restauracje (Lwów)
Kuchnie: Polska, Ukraińska, Pub-restauracja
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Zaczęliśmy zwiedzać Lwów od obiadu w tej restauracji. Czekaliśmy 20 minut na stolik - było zdecydowanie warto. Fenomenalne miejsce. Pyszne jedzenie pięknie serwowane. Wszystkim smakowało. Ładny wystrój!

Dziękujemy, wro1974

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Wystrój głównej sali oszałamiający. Kanarki w klatkach i zielona roślinność, elegancko i oryginalnie. Obsługa kelnerska na najwyzszym poziomie. Dania można rezerwować wcześniej, aby uniknąć długiego oczekiwania. Gorąco polecam

Dziękujemy, Marcin F
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Ta restauracja jest tak popularna, że trzeba stolik zarezerwować . Oczywiście jedzenie pyszne, ciekawie podane i klimat oczywiście też na poziomie. Muzyka na żywo jak my tam byliśmy to był to fortepian i muzyka polska. Gorąco polecam .

Dziękujemy, RomanS2469
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Restauracja na najwyższym poziomie.Wspaniała kuchnia,cudowna atmosfera oraz bardzo miła i profesjonalna obsługa.

Dziękujemy, Marcin K
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Siedzieliśmy na zewnątrz i nie czekaliśmy w długiej kolejce, może nie było tego uroku co w środku ale na prawdę fajnie. Obsługa wzorowa, Kelner bardzo miły, doradzał co do wyboru dań, do tego mówił po polsku. Barszcz czerwony jest przepyszny !! SERIO, jak u babci! Warto było zajrzeć .

Dziękujemy, W4249VPaleksandras

Baczewski Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Baczewski Restaurant? Podziel się wrażeniami!