“Pyszne owoce morza”
Bar Mushly — recenzja

Bar Mushly
Nr 39 wśród 771 Restauracje (Lwów)
Zrecenzowano 10 września 2019

Restauracja serwuje pyszne owoce morza i ładnie podane. Zupa Tom Yum bardzo dobra i dobrze doprawiona. Shoty z małżami coś innego, warto spróbować :)

Dziękujemy, Rafał N

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dobra odmiana w tym kulinarnym , bogatym w mnogość kuchni i smaków, raju jak określam Lwów.Smaczne owoce morza dość dobrze przygotowane i podane.

Dziękujemy, igorek775
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy risotto, pastę i krewetki. Wszystko było idealnie! Obsługa przemiła. Serdecznie polecam.

Dziękujemy, Katarzyna G
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre i świeże owoce morza ! Miła knajpa na romantyczny wieczór z kobieta :) pyszne ostrygi, tatar z łososia, czy inne owoce morza. Polecam!

Dziękujemy, 920rafa_s
Zrecenzowano 28 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Owoce morza świeże, pysznie przyrządzone. Zupa (pierwsza z menu, nazwy nie pamietam)- idealna! Naprawdę polecam to miejsce. W przeliczeniu ok 90pln za 600g owoców morza- bardzo dobra cena.

1  Dziękujemy, Przem M

Bar Mushly — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bar Mushly? Podziel się wrażeniami!