“Dobre jedzenie, dobre piwo i fajny klimat. Czego chcieć więcej ?”
Kumpel Gastropub — recenzja

Kumpel Gastropub
Nr 60 wśród 639 Restauracje (Lwów)
Kuchnie: Ukraińska
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 11 września 2018

O restauracjach Kumpla sporo czytałem przed wyjazdem do Lwowa, postanowiłem więc odwiedzić jedną z ich restauracji. Jest to typowy lokal typu restauracja-browar tak bardzo popularny i u nas. Industrialny klimat w połączeniu z ciężkimi solidnymi meblami robi miłe wrażenie. Obsługa kelnerska bardzo dobra (nasz kelner zamówienie zapamiętał bezbłędnie!) z jedną uwagą, że przyniesiono mi zupę oraz danie główne w jednym czasie. Poza tym bez uwag. Jedzenie bardzo dobre. Duże porcje. Piwo również bardzo smaczne aczkolwiek można by być bardziej odważnym i warzyć na przykład piwa typu APA lub IPA. Ceny relatywnie niskie jak na polską kieszeń. Polecam z czystym sumieniem.

Dziękujemy, Michał W

Zrecenzowano 1 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam, swietne piwko, smaczne jedzenie.... Bardzo milo :-D polecam na wypad ze znajomymi i rodziną

Dziękujemy, vribel07
Zrecenzowano 3 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Klimatyczne miejsce w którym łatwo oddać się kulinarnej uczcie pośród Ukraińskich smaków.
Mają bardzo dobre piwo, własnej produkcji, do tego dochodzą kiełbasy, które również sami produkują. Jest tzw. kiełbasa metrowa, początkowo myślałem, że trzy smaki to nadzienie, więc nauczony doświadczeniem z innych restauracji darowałem sobie. Na szczęście jedna z osób towarzyszących wyprawie zamówiła to danie i okazało się, że sami faszerują a trzy to ilość trzech różnych farszy w jednej długiej osłonce, kiełbasa była pyszna.
Jadłem również wędzone uszy świnskie, ciekawe doświadczenie ale tym nie pojecie a raczej jest to mała fanaberia, wędzona i chrzęstna ale ciekawa.
Placki z cielęciną to zapiekane na patelni bochny specyficznego/dobrego ciasta w którego wnętrzu jest mięsny farsz, pyszne.
Golonki wielkie i porządnie peklowane, wszystko świeże.
Pierogi też świetne, na 7 różnych dań nie spotkałem nic przeciętnego, lokal jest wart odwiedzenia, zajrzyjcie tam, będzie wspaniale.

Dziękujemy, Szymanoo
Zrecenzowano 7 maja 2018

Bardzo sprawna i szybka obsługa. Jedzenie smaczne. Polecam soliankę oraz zapiekanego okonia. Piwo warzone na miejscu.

1  Dziękujemy, OlaKar73
Zrecenzowano 22 marca 2018

Bogata oferta kulinarna, jedzenie dobre, obsługa miła, wspaniały taras na którym można zjeść posiłek z widokiem na miasto

Dziękujemy, Izwinitie

Kumpel Gastropub — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lwów, Lviv Oblast

Byłeś(-aś) w Kumpel Gastropub? Podziel się wrażeniami!