“Matematyka dla opornych”
Szkocka Restaurant&Bar — recenzja

Szkocka Restaurant&Bar
Nr 53 wśród 771 Restauracje (Lwów)
Kuchnie: Środkowoeuropejska, Międzynarodowa
Zrecenzowano 3 września 2019

Do Szkockiej trafiliśmy w porze 2 śniadania. Zamówiliśmy strudel z gałką lodów dla żony i czekoladowe fondant dla męża. Lwów słynie z dobrej kawy, więc caffe latte dla żony i podwójne espresso dla męża.Oboje lubimy matematykę i czytaliśmy o niej wiele książek (m.in."Genialni" Urbanka o lwowskich matematykach), więc kelner przyniósł nam Księgę Szkocką - Tom 1 - oryginalne wpisy Banacha, Ulama i innych oraz Tom 2 - książka pamiątkowa. Ciasta i kawa- Genialne!!! Poczułem chęć na rozwiązanie jakiegoś równania różniczkowego II stopnia.

2  Dziękujemy, JarekB4

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Hotelowa restauracja. Miła obsługa. Jedzenie na wysokim poziomie. Zamówiliśmy różne dania w tym stek wołowy ale dla mnie najlepszy był stek z tuńczyka. Polecam to miejsce!

3  Dziękujemy, wro1974
Zrecenzowano 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Do Szkockiej trafiliśmy na deser. Wybraliśmy czekoladowy foundant oraz lemon cheescake. Oba ciasta okazały się strzałem w 10 i na długo będziemy wracać myślami do tych niesamowitych doznań smakowych. Kawa? Śmiem stwierdzić, że jedna z najsmaczniejszych, jakie dane było mi wypić podczas wizyty we Lwowie.
Na wspomnienie zdecydowanie zasługuje również obsługa, na najwyższym poziomie. Przesympatyczna, dowcipna, dbająca o całokształt wizyty. Idealne miejsce dla kogoś, kto pragnie na chwilę odpocząć od zgiełku centralnego rynku.

Dziękujemy, 404patrycjai
Zrecenzowano 15 czerwca 2019

Pasowała mi nieco senna atmosfera miejsca , sprzyjająca wyciszeniu i konsumpcji. Świetna obsługa i bardzo dobre jedzenie, również dla wegetarian . Nie zapomnijcie o deserze . Polecam sorbet , zwłaszcza ,że trudno go zamówić w innych miejscach.

1  Dziękujemy, Anna P
Zrecenzowano 4 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Nasz hotel oferował dość kiepskie śniadanie, wiec postanowiliśmy wybrać się na niedzielne śniadanie do tego miejsca ze względu na historie i wnętrza. Cana 200 uah/ os - szwedzki stół, w miarę na bieżąco uzupełniany. Znajdzie się tam wszystko: danie na ciepło, zimna płyta, płatki śniadaniowe, owoce, coś na słodko. Bardzo dobra kawa z ekspresu. Dodatkowo można zamówić omlet u kelnera - o tym wiedza nieliczni. Śniadanie poprawne ale bez „wow”. Dość mało stolików- my bylismy około 9:00 wiec były jeszcze miejsca, później goście hotelowi jak i osoby z zewnątrz chwile czekaly na stolik, a my mieliśmy wrażenie ze kelnerzy już nas pospieszają( jak jedliśmy przynieśli rachunek, o który nie prosiliśmy oraz pytali czy już mogą zabrać kopertę z rachunkiem). Warto tam zajrzeć ale może tylko na spokojna kawę po śniadaniu.

Termin wizyty: listopad 2018
2  Dziękujemy, xxxxx12katarzyna

Szkocka Restaurant&Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lwów, Lviv Oblast
Lwów, Lviv Oblast

Byłeś(-aś) w Szkocka Restaurant&Bar? Podziel się wrażeniami!