“Matematyka dla opornych”

Szkocka Restaurant & Bar
Nr 56 wśród 755 Restauracje (Lwów)
Kuchnie: Środkowoeuropejska, Międzynarodowa
Zrecenzowano 3 września 2019

Do Szkockiej trafiliśmy w porze 2 śniadania. Zamówiliśmy strudel z gałką lodów dla żony i czekoladowe fondant dla męża. Lwów słynie z dobrej kawy, więc caffe latte dla żony i podwójne espresso dla męża.Oboje lubimy matematykę i czytaliśmy o niej wiele książek (m.in."Genialni" Urbanka o lwowskich matematykach), więc kelner przyniósł nam Księgę Szkocką - Tom 1 - oryginalne wpisy Banacha, Ulama i innych oraz Tom 2 - książka pamiątkowa. Ciasta i kawa- Genialne!!! Poczułem chęć na rozwiązanie jakiegoś równania różniczkowego II stopnia.

1  Dziękujemy, JarekB4
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Szkocka_Lviv, Управляющий, Szkocka Restaurant & BarOdpowiedź udzielona 27 listopada 2019

Dear <JarekB4>,

Thank you for visiting Szkocka Restaurant. We highly appreciate the time you took to write a review about us.

Our guests often tell us how helpful it is to read other people's reviews before their visit.

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Hotelowa restauracja. Miła obsługa. Jedzenie na wysokim poziomie. Zamówiliśmy różne dania w tym stek wołowy ale dla mnie najlepszy był stek z tuńczyka. Polecam to miejsce!

2  Dziękujemy, wro1974

Dear <wro1974>,

Zrecenzowano 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Do Szkockiej trafiliśmy na deser. Wybraliśmy czekoladowy foundant oraz lemon cheescake. Oba ciasta okazały się strzałem w 10 i na długo będziemy wracać myślami do tych niesamowitych doznań smakowych. Kawa? Śmiem stwierdzić, że jedna z najsmaczniejszych, jakie dane było mi wypić podczas wizyty we Lwowie.
Na wspomnienie zdecydowanie zasługuje również obsługa, na najwyższym poziomie. Przesympatyczna, dowcipna, dbająca o całokształt wizyty. Idealne miejsce dla kogoś, kto pragnie na chwilę odpocząć od zgiełku centralnego rynku.

Dziękujemy, 404patrycjai

Dear <404patrycjai>,

Zrecenzowano 15 czerwca 2019

Pasowała mi nieco senna atmosfera miejsca , sprzyjająca wyciszeniu i konsumpcji. Świetna obsługa i bardzo dobre jedzenie, również dla wegetarian . Nie zapomnijcie o deserze . Polecam sorbet , zwłaszcza ,że trudno go zamówić w innych miejscach.

Dziękujemy, Anna P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Szkocka_Lviv, Менеджер по связям с общественностью, Szkocka Restaurant & BarOdpowiedź udzielona 23 grudnia 2019

Dear Anna P,

It's the best evaluation of our efforts, thank you very much for your review on Tripadvisor.com !

It is enormous pleasure for whole team of Szkocka Restaurant to read your feedback, you are our inspiration to become better.

We are pleased to learn, that you enjoyed your dinner and were satisfied with our services and interior.

Hope to see you soon back to Lviv and awaiting for your visit to enjoy Szkocka Restaurant service and cuisine again!

Our kindest regards, Szkocka Restaurant Team

Zrecenzowano 4 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Nasz hotel oferował dość kiepskie śniadanie, wiec postanowiliśmy wybrać się na niedzielne śniadanie do tego miejsca ze względu na historie i wnętrza. Cana 200 uah/ os - szwedzki stół, w miarę na bieżąco uzupełniany. Znajdzie się tam wszystko: danie na ciepło, zimna płyta, płatki śniadaniowe, owoce, coś na słodko. Bardzo dobra kawa z ekspresu. Dodatkowo można zamówić omlet u kelnera - o tym wiedza nieliczni. Śniadanie poprawne ale bez „wow”. Dość mało stolików- my bylismy około 9:00 wiec były jeszcze miejsca, później goście hotelowi jak i osoby z zewnątrz chwile czekaly na stolik, a my mieliśmy wrażenie ze kelnerzy już nas pospieszają( jak jedliśmy przynieśli rachunek, o który nie prosiliśmy oraz pytali czy już mogą zabrać kopertę z rachunkiem). Warto tam zajrzeć ale może tylko na spokojna kawę po śniadaniu.

Termin wizyty: listopad 2018
2  Dziękujemy, xxxxx12katarzyna

Dear X2423MHkatarzynak,

Please rest assured that these points you've raised have been discussed in details with my management team and we are committed to ensuring we rectify all issues for future guests.

Our kindest regards, Szkocka Restaurant Team

Szkocka Restaurant & Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lwów, Lviv Oblast
Lwów, Lviv Oblast

Byłeś(-aś) w Szkocka Restaurant & Bar? Podziel się wrażeniami!