“Super miejsce”
Green — recenzja

Green
Nr 22 wśród 771 Restauracje (Lwów)
Kuchnie: Europejska, Zdrowa
Opcje wyżywienia: Dostawa
Opcje wyżywienia: Dostawa
Zrecenzowano 2 września 2019

Wszystko przepyszne, ceny dobre, przemiła obsługa. Wszystko świeże. Fajna karta ze zdjęciami - co pomaga jeśli nie zna się języków - w angielskim na szczęście jest. Miejsce bardzo przytulne

Dziękujemy, MoniaOla

Zrecenzowano 9 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie niesmaczne i bardzo nudne. Czekaliśmy bardzo długo. Jedzenie przychodziło chłodne. Zapomnieli wydać nam na czas drugie danie, po upomnieniu się o nie przyszło całkiem zimne. Omijać szerokim łukiem. Piękna wizualnie karta. I tyle...

Dziękujemy, 520ela_
Zrecenzowano 23 marca 2019

Przyszliśmy tutaj na szybką kolację. Jedzenie wegetariańskie, całkiem smaczne, porcje dobrych rozmiarów, obsługa w porządku.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Piegusek
Zrecenzowano 27 stycznia 2019

Lokal ładny, klimatyczny, aczkolwiek było bardzo zimno w środku. Menu angielskie i ukraińskie. Zamówiłam falafel z kuskusem - smaczny, ładny sposób podania. Obsługa ani miła, ani niemiła - taka obojętna (czułam się trochę obserwowana, co nie sprzyjało komfortowi podczas spożywania posiłku).

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, AniaTheWolf
Zrecenzowano 14 listopada 2018

bardzo nudne menu, tak naprawdę to najsmaczniejsze są napoje, koktajle a z dań to chyba tylko falafel z kuskusem

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, strx5678

Green — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lwów, Lviv Oblast

Byłeś(-aś) w Green? Podziel się wrażeniami!