“Średnio ”
Churrasco Grill & Beer — recenzja

Churrasco Grill & Beer
Nr 511 wśród 772 Restauracje (Lwów)

Żeberka tragedia. Źle przygotowane, źle dobrane mięso, podane po ponad godzinie, o sztućce prosiliśmy się 15 minut. Jedyne co w nich dobrego było to zaprawa. Obsługa gardząca klientem

Dziękujemy, tomotoprzechuj

Zrecenzowano 9 września 2019

Nie polecam zamawiania steku ani żeberek. Stopień wysmażenia wołowiny spowodował, że jadłam podeszwę (nikt nie zapytał o sposób przyrządzenia) Żeberka także były mocno przeciągnięte. Mięso nie odchodzilo od kości. Ogólnie przerost formy nad treścią.

Dziękujemy, Anna P
Zrecenzowano 26 czerwca 2019

Hmmm, co by tu rzec...trafiliśmy przypadkiem do tego lokalu - bo przyznam nie był na mojej liście, ale zdecydowaliśmy po namowie jednej z osób i gęstości zaludnienia w knajpie. Zamówiliśmy piwo, wieprzowinę, pierś z indyka, bogracz ( podobno pyszny) i steki wołowe z dodatkami (nie pomnę jakimi) oraz sałatkę warzywną z owczym serem ( sałatka była bardzo dobra ale nie dokończona została bo - zalana piwem). Piwo craftowe w słoikach - bardzo dobre- pomysł fajny podania, ale otworzyć je to męczarnia szczególnie podanym otwieraczem (i co gorsza jedno wylałem) Mięso jak dla mnie (wieprzowina) była dobra i nie przypalona, a reszta biesiadników nie narzekała na jakość - a na ilość bo w sumie nie zjedli, a zjadłem ledwo. Summa summarum - tragedii nie było, ale obsługa ewidentnie do poprawienia. Ceny nie należą do najmniejszych we Lwowie.

Dziękujemy, Piotr Q
Zrecenzowano 3 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Profanacja mięsa. Zamówiłam wołowinę churrasco w wersji medium a dostałam jakaś twarda podeszwę, nie dało się tego pokroic. Sałatka bez smaku w zestawie do mięsa. Dodatkowo zamówiłam puree ze szpinakiem, totalnie mdłe i bez smaku.. Kelnerka ani razu nie podeszła do stolika. Nie było nawet jak się poskarżyć że jest tak paskudne i przesmażone !!!!!

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, natii_raju
Zrecenzowano 27 października 2018 z urządzeń przenośnych

Świeżo, smacznie, szybko. A dla obżartuchów opcja „bez limitu”. Reguły takiej opcji widoczne na jednym ze zdjęć. Na twoich oczach wszystko grillowane jest przez miłego młodego człowieka. Obsługiwała nas miła i uśmiechnięta kelnerka. Napoje w (zakapslowanych!!!) słoikach.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Maciej B

Churrasco Grill & Beer — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Churrasco Grill & Beer? Podziel się wrażeniami!