“Nie polecam”
Churrasco Grill & Beer — recenzja

Churrasco Grill & Beer
Nr 514 wśród 771 Restauracje (Lwów)
Zrecenzowano 9 września 2019

Nie polecam zamawiania steku ani żeberek. Stopień wysmażenia wołowiny spowodował, że jadłam podeszwę (nikt nie zapytał o sposób przyrządzenia) Żeberka także były mocno przeciągnięte. Mięso nie odchodzilo od kości. Ogólnie przerost formy nad treścią.

Dziękujemy, Anna P

Zrecenzowano 26 czerwca 2019

Hmmm, co by tu rzec...trafiliśmy przypadkiem do tego lokalu - bo przyznam nie był na mojej liście, ale zdecydowaliśmy po namowie jednej z osób i gęstości zaludnienia w knajpie. Zamówiliśmy piwo, wieprzowinę, pierś z indyka, bogracz ( podobno pyszny) i steki wołowe z dodatkami (nie pomnę jakimi) oraz sałatkę warzywną z owczym serem ( sałatka była bardzo dobra ale nie dokończona została bo - zalana piwem). Piwo craftowe w słoikach - bardzo dobre- pomysł fajny podania, ale otworzyć je to męczarnia szczególnie podanym otwieraczem (i co gorsza jedno wylałem) Mięso jak dla mnie (wieprzowina) była dobra i nie przypalona, a reszta biesiadników nie narzekała na jakość - a na ilość bo w sumie nie zjedli, a zjadłem ledwo. Summa summarum - tragedii nie było, ale obsługa ewidentnie do poprawienia. Ceny nie należą do najmniejszych we Lwowie.

Dziękujemy, Piotr Q
Zrecenzowano 3 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Profanacja mięsa. Zamówiłam wołowinę churrasco w wersji medium a dostałam jakaś twarda podeszwę, nie dało się tego pokroic. Sałatka bez smaku w zestawie do mięsa. Dodatkowo zamówiłam puree ze szpinakiem, totalnie mdłe i bez smaku.. Kelnerka ani razu nie podeszła do stolika. Nie było nawet jak się poskarżyć że jest tak paskudne i przesmażone !!!!!

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, natii_raju
Zrecenzowano 27 października 2018 z urządzeń przenośnych

Świeżo, smacznie, szybko. A dla obżartuchów opcja „bez limitu”. Reguły takiej opcji widoczne na jednym ze zdjęć. Na twoich oczach wszystko grillowane jest przez miłego młodego człowieka. Obsługiwała nas miła i uśmiechnięta kelnerka. Napoje w (zakapslowanych!!!) słoikach.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Maciej B
Zrecenzowano 16 września 2018 z urządzeń przenośnych

Przyszliśmy we dwojga w sobotę wieczorem. Był jeden wolny stolik na zewnątrz. Pani kelnerka od razu nam powiedziała że na dania z grilla trzeba będzie czekać około 40 min. Dlatego zdecydowaliśmy zamówić coś "szybszego" było to: piwo, herbata, deska mięs, pasztet i 2 zupy. Na napoje trzeba było czekać długo i podawane wszytsko było ramdomowo. Chłopak dostał piwo, ja na herbatę musiałam czekac kolejne 10 - 15 min. Potem kelnerka podała pasztet, potem za jakiś czas deskę mieś (za mała jak na swoją cenę). Na stole mieliśmy łyżki ale w ciągu 45 minut nie doczekaliśmy się swojej zupy. Prosząc rachunek dziewczyna zniknęła na kolejne 15 min. Kiedy w końcu rachunek został podany kolejne 10 min trzeba było czekać na terminal. Już nie wytrzymalismy weszliśmy do środka aby zapłacić a na barze okazało się że się kręci około 5 osób tego 3 kelnerki, które ewidentnie nie dawaly sobie rady. Koniec końcem wyszliśmy z tego miejsca głodni i źli.
Nie polecam. Myślałam że to wina małej ilości obsługi na duży lokal. Ale ani lokal nie był duży, ani kelnerek za mało. Też kiedyś pracowałam w tej branży i znam się na obsłudze klienta. Fatalnie..

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, hannab633

Churrasco Grill & Beer — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Churrasco Grill & Beer? Podziel się wrażeniami!