“Śniadanie z kawa i eklerem ”
Atlas — recenzja

Atlas
Nr 45 wśród 772 Restauracje (Lwów)
Kuchnie: Austriacka, Węgierska, Polska, Ukraińska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wpadliśmy tam na polecanego eklera.
Powiem ze duży, żona nie poradziła sobie wiec polowe zjadłem ja ;) smaczny chociaż coś ciasto , no może się nie znam ;)
Zamówiłem sobie english breakfest było naprawdę smaczne zwłaszcza kiełbaska. Nie było przesadnie duże co sprawiło ze byłem pojedziemy i chętny do dalszego spacerowania. Naprawdę bardzo dobre. Minus z za obsługę troche tak smutno, brak zapytania o język karty oraz sposób zapłaty.

Dziękujemy, arturp380

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie było przeciętne, obsługa miła. Jedynie niesmak pozostał przez różnice w menu a rzeczywiście otrzymanych potrawach.

Dziękujemy, agator07
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce wybraliśmy na śniadanie, które było bardzo smaczne. Kawa Atłasowa koniecznie do spróbowania - rewelacyjna!
Wnętrze bardzo klimatyczne wiec można podziwiać przyjemny wystrój lub lwowski rynek, siedząc w ogródku. Polecam :)

Dziękujemy, marzi147
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Po zwiedzeniu kilkudziesięciu restauracji we Lwowie mogę śmiało polecić. Pewne miejsce z profesjonalną obsługą. Ich ekler to obowiązkowa pozycja do zamówienia.

Dziękujemy, Jaskulag
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019

Dziś odwiedziłem tą restaurację ponieważ była na mojej liście miejsc które trzeba odwiedzić będąc w Lwowie,razem z córką zamówiliśmy na początek barszcz ukraiński soliankę otrzymaliśmy je po około 10 minutach czyli szybko jak na restaurację ale to tylko zupa, moim zdaniem zbyt słabo doprawione są to dania nie zbyt wykwintne ale można było podać ładniej ,natomiast na drugie zamówiliśmy kaczą pierś z puree jabłkowym i królika a dokładnie udko ,kaczka przyrządzona metodą sous vide czyli w niskiej temperaturze co samemu mięsu robi dobrze natomisat skórze już nie i nawet samo obsmażenie już nie spowoduje chrupiącej skórki tylko gumowatą skórę do tego było podanie puree z jabłek i sos ale bardzo dobry to wszystko co moim zdaniem wyglądało słabo sam groszek wąsaty z dekoracji nie zrobi roboty,natomiast królik moim zdaniem smakował jak ugotowany a nie duszony jak zapewniał kelner przede wszystkim był moim zdaniem za twardy i tu pojawił się jakiś kawałek bakłażana jakiś chips i sos .
W ogólnej ocenie sam lokal piękny z historią i fajnym kotem ale trochę słabą kuchnia ale z zastrzeżeniem że to na podstawie 4 dań ale myślę że to musi wystarczyć jako bodziec do zmian i poprawy jakości
Obsługa to 5pkt./10 kelner nie do końca zadowolony ze swojej pracy lub zmęczony co w tej branży bywa częste ale jednak trzeba ją wykonać dobrze.

Dziękujemy, RYSZARD W

Atlas — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lwów, Lviv Oblast

Byłeś(-aś) w Atlas? Podziel się wrażeniami!