“cierpliwości”
Trapezna Idey — recenzja

Trapezna Idey
Nr 7 wśród 739 Restauracje (Lwów)
Opcje wyżywienia: Prywatny posiłek, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Prywatny posiłek, Rezerwacje
Zrecenzowano 29 czerwca 2018

Jedzenie zdecydowanie pyszne, a ceny bardzo rozsądne, niestety obsługa kelnerska musi jeszcze się nauczyć kilku spraw :) Żeby dopytać się czy jest jakiś wolny stolik (na niektórych widziałam karteczki z rezerwacją), musieliśmy pytać dwóch różnych kelnerów po kilka razy, żeby ostatecznie dostać informację, że trzeba będzie trochę poczekać

Termin wizyty: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, maly_chomik

Zrecenzowano 18 czerwca 2018

Klasztorne podziemia . Nastrojowo i klimatycznie. Z głośników płynie cicha , nieinwazyjna muzyka.Obsługa miła , kompetentna . Menu dość obszerne ale bardzo pomocny kelner cierpliwie objaśniał skład potraw.Wybieramy barszcz monastyrski ,bogracz i baraninę. Wszystko smaczne i szybko podane . No i te nalewki...

2  Dziękujemy, abakarow19
Zrecenzowano 29 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Mieliśmy duże oczekiwania wybierając się do restauracji, ze względu na wysokie noty. Ciężko było nam znaleźć wejście. Kiedy już weszliśmy do środka uderzył mnie niezbyt miły zapach. Obsługa pomocna i sprawnie działająca. Niestety okazało się że kilku pozycji z menu, które próbowaliśmy zamówić były niedostępne, np placek cebulowy, solenyky oraz kotlet cielęcy, pomimo wczesnej pory (18). Zamówiliśmy danie zasugerowane przez kelnera czyli wołowina z mamałygą (podobne do polenty), jagnięcinę z pastą fasolową, koszyk pieczywa, smarowidło z mięsa i smalcu, do picia piwo i kwas chlebowy. Nie czekaliśmy długo na zamówione potrawy, okazały się one niestety bez smaku. Jedynie pieczywo oraz jagnięcina były smaczne ale bez szału. Reszta jedzenia mdła i nijaka, brakowało przypraw, dodatki do jagnięciny podane zimne (karmelizowana cebula i pasta z fasoli) co nie odpowiadało mojemu chłopakowi. Po przyniesieniu zamówienia obsługa więcej się nami nie zainteresowała, nikt nie zapytał czy wszystko w porządku. Jedzenie było poprawnie przygotowane (duszone mięsa delikatne i miękkie) ale smak pozostawiał wiele do życzenia. Wyszliśmy rozczarowani.

Dziękujemy, G2386GUsaras
Zrecenzowano 22 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Smaczne jedzenie trochę ciężko trafić ale warto odwiedzić to miejsce, obsługa miła:) klimatyczne miejsce

4  Dziękujemy, Maciej F
Zrecenzowano 4 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Bez problemu otrzymaliśmy stolik dla dwunastu osób. Na dania i napoje czekaliśmy maksymalnie 10 minut. Kelner biegle posługiwał się językiem angielskim od czasu do czasu ratując nas z opresji gdy nie zrozumieliśmy pozycji w menu. Na minus jedynie lokalizacja - uparcie krążyliśmy w okolicy nie wiedząc gdzie znajduje się restauracja. Porcje sycące i nie drogie.

2  Dziękujemy, pandameow

Trapezna Idey — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lwów, Lviv Oblast
Lwów, Lviv Oblast

Byłeś(-aś) w Trapezna Idey? Podziel się wrażeniami!