“Słabo !!!”

Arsenal Ribs And Spirits
Nr 9 wśród 772 Restauracje (Lwów)

Masakryczna obsługa , ciemne nieprzyjemne miejsce i twarde żeberka , tak w kilku słowach można podsumować to miejsce . Typowa restauracja gdzie korzysta się z wypracowanej renomy wcześniej , a teraz turystyczny kicz i słabe jedzenie !

1  Dziękujemy, 899krzysztofg

Jadąc do Lwowa polecono nam tą knajpę, jako wartą zainteresowania. Gdy przyszliśmy tam pierwszego dnia pobytu koło 23 kuchnia była już niestety zamknięta. Postanowiliśmy wiec wybrać się tam w dniu następnym :) Na jedzonko pojawiliśmy się koło 20:00 i odrazu przywitała nas solidna kolejka, która kilka osób zniechęciła jednak my byliśmy tego dnia wytrwali :) Gdy wywołano naszą rezerwację i zaprowadzono nas do stolika spostrzegliśmy ogrom tego miejsca. W środku atmosfera była bardzo przyjazna, obsługa bardzo miło nas powitała i niebawem przyjęła od nas zamówienie. Zamówiliśmy żeberka dla 4 osób i do tego warzywka marynowane i kiszone oraz chlebek pita, a do picia po piwku. Co ciekawe piwka były podawane w kuflach beer theatre pravda, co jak nam później wyjaśniono jest z wiązane z tym że oba lokale ma jeden właściciel (podobno ma 27 lokali w Lwowie). Na żeberka chwilę czekaliśmy ale myślę że to był standardowy czas. Gdy zaczęliśmy jeść okazało się że każda minuta czekania była warta tych doznań z jedzenia żeberek. Reasumując, atmosfera bardzo fajna, dobre jedzenie, mimo dużego ruchu czas oczekiwania nie obiegał od normy :) Cena do jakości idealna :) Szczerze polecam :)

1  Dziękujemy, Voyager65477057243

Bardzo dobre jedzenie (żeberka!!!), fajna obsługa, ceny do przyjęcia. W weekend kolejki, ale idzie szybko.

Dziękujemy, Michał Ł

Widząc kolejkę i zapisy, by usiąść przy stoliku, byłem skłonny zrezygnować z wizyty. Na szczęście zostałem i cierpliwie czekałem na swoją kolej. Cierpliwość została mi wynagrodzona wybitnymi żeberkami. Generalnie za żeberkami nie przepadam, a te były czystą poezją. Rewelacyjne w smaku, do tego super sosy, chlebki, marynowana bryndza. Na plus fajne papierowe śliniaki, wystrój i sposób przyrządzania żeberek, który jest atrakcją dla fotografujących. Jeśli kiedyś wrócę do Lwowa, to na pewno zawitam tam jeszcze raz.

Dziękujemy, zmstr
Zrecenzowano 14 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce polecane jako obowiązkowe, niestety były to najgorsze żeberka w moim życiu. Mięso w ogóle nie odchodziło od kości!

Dziękujemy, 431mareku

Arsenal Ribs And Spirits — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lwów, Lviv Oblast
Lwów, Lviv Oblast

Byłeś(-aś) w Arsenal Ribs And Spirits? Podziel się wrażeniami!