“Żeberka”

Arsenal Ribs And Spirits
Nr 9 wśród 771 Restauracje (Lwów)

Bardzo dobre jedzenie (żeberka!!!), fajna obsługa, ceny do przyjęcia. W weekend kolejki, ale idzie szybko.

Dziękujemy, Michał Ł

Widząc kolejkę i zapisy, by usiąść przy stoliku, byłem skłonny zrezygnować z wizyty. Na szczęście zostałem i cierpliwie czekałem na swoją kolej. Cierpliwość została mi wynagrodzona wybitnymi żeberkami. Generalnie za żeberkami nie przepadam, a te były czystą poezją. Rewelacyjne w smaku, do tego super sosy, chlebki, marynowana bryndza. Na plus fajne papierowe śliniaki, wystrój i sposób przyrządzania żeberek, który jest atrakcją dla fotografujących. Jeśli kiedyś wrócę do Lwowa, to na pewno zawitam tam jeszcze raz.

Dziękujemy, zmstr

Miejsce polecane jako obowiązkowe, niestety były to najgorsze żeberka w moim życiu. Mięso w ogóle nie odchodziło od kości!

Dziękujemy, 431mareku
Zrecenzowano 4 września 2019

Miejsce genialne ;). Na miejscu zapisy na stolik są prowadzone przez Panią, która zapisuje imię i ilość osób na tablicy, następnie pan przez mikrofon wywołuje gości ;). Żeberka pierwsza klasa,sposób podania świetny - bez sztućców i talerzy, wszystko jemy rękoma, to daje jeszcze większą frajdę!

Dziękujemy, dkrasocka
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Ogromna kolejka (chociaż trzeba przyznać, że idzie sprawnie), ciekawy sposób podania, brak sztućców i talerzy - je się palcami. Znajomi jedli żeberka, mówili, że smaczne, ale porcje niezbyt sycące (dużo kości, mało mięsa), ja jadłam makrele z grilla, była w porządku. Zaskoczyly nas wysokie ceny, ale przy takiej rzeszy turystów, to w zasadzie nie ma się co dziwić. Generalnie miejsce ciekawe, ale stosunek ceny do jakości wypada kiepsko. Fajnie było odwiedzić Arsenał, ale więcej sie tam nie wybierzemy :)

Dziękujemy, bernadette_bm

Arsenal Ribs And Spirits — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lwów, Lviv Oblast
Lwów, Lviv Oblast

Byłeś(-aś) w Arsenal Ribs And Spirits? Podziel się wrażeniami!