“Cudownie!”

Arsenal Ribs And Spirits
Nr 9 wśród 771 Restauracje (Lwów)
Zrecenzowano 4 września 2019

Miejsce genialne ;). Na miejscu zapisy na stolik są prowadzone przez Panią, która zapisuje imię i ilość osób na tablicy, następnie pan przez mikrofon wywołuje gości ;). Żeberka pierwsza klasa,sposób podania świetny - bez sztućców i talerzy, wszystko jemy rękoma, to daje jeszcze większą frajdę!

Dziękujemy, dkrasocka

Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Ogromna kolejka (chociaż trzeba przyznać, że idzie sprawnie), ciekawy sposób podania, brak sztućców i talerzy - je się palcami. Znajomi jedli żeberka, mówili, że smaczne, ale porcje niezbyt sycące (dużo kości, mało mięsa), ja jadłam makrele z grilla, była w porządku. Zaskoczyly nas wysokie ceny, ale przy takiej rzeszy turystów, to w zasadzie nie ma się co dziwić. Generalnie miejsce ciekawe, ale stosunek ceny do jakości wypada kiepsko. Fajnie było odwiedzić Arsenał, ale więcej sie tam nie wybierzemy :)

Dziękujemy, bernadette_bm
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Uwielbiam żeberka. W polonczeniu z piwkiem to mega doznania. Polecił nam ta knajpę znajomy. Było tak smacznie oraz zabawnie ze napewno wrócimy. Kelner narysował nam na papierowym obrusie flamastrem „talerz oraz sztućce” i powiedział ze jemy rękami ;) porcja przyszła błyskawicznie. Kelner posiekała dużym tasakiem i pożyczył smacznego. Zebra bardzo smaczne miła atmosfera bardzo polecam.

Dziękujemy, arturp380
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Lokal oblegany przez ludzi, dlatego bardzo często trzeba czekać przed lokalem na stolik, co jest tego warte. Pyszne żeberka, duże porcje, niskie ceny, fajna atmosfera. Pomimo tylu ludzi, szybka obsługa. Polecam

Dziękujemy, Marcin F
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mimo kolejki, która jest ogromna, zdecydowanie warto! Polecam również udać się porą wieczorową, ponieważ nie ma aż takich tłumów, a smak żeberek się nie zmienia :)!

Jeśli ktoś poszukuje kulinarnego szlaku Lwowa, to zdecydowanie te miejsce powinno się pojawić w jego TOP 5.

To co nas urzekło to: smak, klimat i cena. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️, ale również, to że nie jadło się sztućcami tylko rękami, a za talerze służył nam stół.

Jedyny minus to kelner, który po prostu o nas zapomniał. Czekaliśmy na jedzenie około godziny, wówczas gdy osoby, które przyszyły później dostały to samo, ale szybciej :)
Mimo tego, warto było czekać!

Dziękujemy, MonikaLukrecja

Arsenal Ribs And Spirits — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lwów, Lviv Oblast
Lwów, Lviv Oblast

Byłeś(-aś) w Arsenal Ribs And Spirits? Podziel się wrażeniami!