“dobre jedzenie w ciekawym miejscu”
Vulyk Honey Restaurant — recenzja

Vulyk Honey Restaurant
Nr 158 wśród 739 Restauracje (Lwów)
Kuchnie: Ukraińska, Grill
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Ogródek
Zrecenzowano 27 lutego 2019

Zupa grzybowa, ozorki z pieczarkami w śmietanie, pierś z kurczaka z ziemniakami - wszystko bardzo smaczne i właściwie przyrządzone. Do tego własne piwko na miodzie - palce lizać :) Jako okrasa kelner, który potrafi wyjaśnić i doradzić. Cóż chcieć więcej? Może menu w języku angielskim/polskim by się przydało ;)

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, PrzemekC
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Vyluk, Владелец, Vulyk Honey RestaurantOdpowiedź udzielona 29 kwietnia 2019

Dziękujemy za odwiedzenie Vulyka! Cieszymy się, że jesteśmy z Was zadowoleni! Z przyjemnością znów się zobaczymy!

Zrecenzowano 10 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja słynie z mięsiwa, głównie grillowanego. Ma charakter rustykalny, tworząc niezobowiązującą, miłą, plebejską atmosferę.
Piliśmy tutejszy napitek spirytusowy z miodem i sokiem jednego z owoców (zapomniałem, jakiego ale na białostoczczyźnie używają do tego cytrusów) oraz poty do wszystkiego (wigilijny) kompot z suszu owocowego. Do tego talerz kieszonkowych zagrzeje (zdjęcie) i wędlin (przepraszam, brak zdjęcia). W zasadniczym wymiarze tutejsze żeberka na miodzie - bardzo zacne danie z bigosem (Ok ale bez uniesień). Restauracje bym porównał do warszawskiej franczyzy Zapiecka, może oczko niżej jeśli chodzi o stylowość. A, i bardzo dobre piwo kraftowe, miodowe - Baardzo zacne!!!
W sumie, bardzo miło. Zabrakło mi „czegoś” na piątą gwiazdkę, może to przez porę roku ... ale jakiś niewielki niedosyt pozostał. Ceny (chyba) umiarkowane. Polecam! Tuż obok historyczne centrum Uniwersytetu Jana Kazimierza (teraz biologia U.Iwana Franki) oraz siedziba nowego autokefalicznego patriarchatu Ukrainy.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, ascot200575
Zrecenzowano 17 października 2018 z urządzeń przenośnych

Miła odmiana po zatłoczonym centrum - zaciszne i nastrojowe miejsce z uroczym tarasem i fantastyczną obsługą. Jedzenie pyszne, ceny przystępne. Na pewno tu wrócę!

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, wiolagrela
Zrecenzowano 17 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Można zjeść coś dobrego, napić się gruzińskiego wina i nie zbankrutować. Miła i szybka obsługa. Polecam.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Bartłomiej L
Zrecenzowano 25 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe klimatyczne miejsce z doskonałą kuchnią. Podczas weekendowego pobytu mieliśmy być tam jeden raz. Jednak cudowny smak i miła atmosfera sprawiły, że byliśmy tam codziennie. Polecam grillowanego naleśnika z kozim serem polanego swojskim miodem. Do tego lokalna nalewka : truteń i mama.

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, 212beatah

Vulyk Honey Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lwów, Lviv Oblast

Byłeś(-aś) w Vulyk Honey Restaurant? Podziel się wrażeniami!