Moja ulubiona uliczka we Lwowie

Zrecenzowano: 10 maja 2019
Wojtek_58
Bydgoszcz, Polska

Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Bardzo urokliwa uliczka, z licznymi kawiarenkami i restauracjami (dla każdego coś miłego) z kultową kawiarnią Virmenka (must see).

Dziękujemy, Stanisław K
Zrecenzowano: 10 maja 2019

Szczególnie upodobaliśmy sobie tę uliczkę. Kilka ciekawych kamieniczek, pomnik Ignacego Łukasiewicza, ale najbardziej spodobała nam się mała kawiarenka na rogu Ormiańskiej i Drukarskiej, gdzie parzą pyszną kawę w tygielkach. Nazywa się Virmienka. Polecamy

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, Wojtek_58
Zrecenzowano: 30 grudnia 2018

Ulica Ormiańska to jedna z najpiękniejszych ulic starego miasta. Szczególną atrakcją jest kompozycja "Lampa gazowa". Po jednej stronie stolika siedzi mężczyzna, po drugiej stronie stoi puste krzesło. Należy na nim usiąść i nie odrywając się od siedziska dotknąć nosa mężczyzny. Powodzenia.

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
Dziękujemy, Grażyna B
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2018

Bardzo klimatyczna uliczka, można odwiedzić ormiański monastyr, podjeść sobie w towarzystwie posągów Faruchowiczów (dawni ormiańscy restauratorzy-winiarze we Lwowie - Mons Pius), wpaść na dobre napiteczności do Lampy czy Bruderszaftu...

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, Jacenty1964
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2018

Warto znaleźć i odwiedzić. Piękna kaplica, restauracja Mięso i Piwo, Katedra, w pobliżu mnóstwo ciekawych pubów, knajpek, restauracji

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, nikt73