Piękny rynek

Bardzo klimatyczny rynek otoczony starymi kamienicami i knajpkami. Żyje praktycznie do późnych... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 2 września 2019
Tomasz J
Kędzierzyn Koźle, Polska
Ciekawe miejsce - obowiązkowy punkt na mapie zwiedzania Lwowa

Zrecenzowano: 8 lipca 2019
dedgreg
Opole, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 686)

Zrecenzowano: 2 września 2019

Bardzo klimatyczny rynek otoczony starymi kamienicami i knajpkami. Żyje praktycznie do późnych godzin nocnych.

Dziękujemy, Tomasz J
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Dużo ludzi. Spory ruch. Tramwaje pośrodku ulicy. Dużo restauracji. Dużo sklepików z pamiątkami. Ogólnie fajny klimat

Dziękujemy, Marek Z
Zrecenzowano: 8 lipca 2019

Na Lwowskim rynku każdy znajdzie coś dla siebie. Jest kilka ciekawych architektonicznie i historycznie kamienic. Ze względu na ścisłą zabudowę większość restauracji i knajp tam znajdujących się jest rozmieszczona na kilku piętrach. Jak na każdym rynku jest mnóstwo ulicznych artystów, miejsc gdzie można coś zjeść i wypić. Pomiędzy tłumem ludzie przeciskają się tramwaje, co jest dość ciekawym zjawiskiem. Zdecydowanie miejsce warte spędzenia dłuższego czasu zarówno w ciągu dnia jak i wieczorem - warunek dość istotny to pogoda.

2  Dziękujemy, dedgreg
Zrecenzowano: 6 lipca 2019

Ostatnio gdy byłam trafiłam na imprezę jazzową, fantastyczna sprawa. Można siedzieć na skwerku i słuchać godzinami. Az żal że trwało to tylko dwie godziny. Cudna muzyka w cudnej scenerii.

1  Dziękujemy, Emalia112
Zrecenzowano: 4 lipca 2019

Dawno już żadne miasto nie zrobiło na mnie takiego pozytywnego wrażenia.Lwów jest przepiękny,starówka zachwyca widokiem pięknych kamienic.Trafiłam jeszcze dodatkowo w momencie kiedy na rynku odbywał się festiwal jazzowy,no czego chcieć więcej,piękne otoczenie,cudna muzyka,dobre piwo.

1  Dziękujemy, Marcia1803