Lwów
„Mała Polska” we Lwowie

Rynek Starego Miasta to bardzo klimatyczne miejsce. Będąc tutaj możemy poczuć klimat Polski, gdyż... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
841tomekm
Witkowo, Polska
rynek

Lwowski rynek otoczony pięknymi kamienicami z ratuszem na samym środku oraz wieżą widokową,jest... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 9 września 2019
Marcin K
Huntingdon, United Kingdom
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 695)

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Dużo ludzi. Spory ruch. Tramwaje pośrodku ulicy. Dużo restauracji. Dużo sklepików z pamiątkami. Ogólnie fajny klimat

Dziękujemy, Marek Z
Zrecenzowano: 8 lipca 2019

Na Lwowskim rynku każdy znajdzie coś dla siebie. Jest kilka ciekawych architektonicznie i historycznie kamienic. Ze względu na ścisłą zabudowę większość restauracji i knajp tam znajdujących się jest rozmieszczona na kilku piętrach. Jak na każdym rynku jest mnóstwo ulicznych artystów, miejsc gdzie można coś zjeść i wypić. Pomiędzy tłumem ludzie przeciskają się tramwaje, co jest dość ciekawym zjawiskiem. Zdecydowanie miejsce warte spędzenia dłuższego czasu zarówno w ciągu dnia jak i wieczorem - warunek dość istotny to pogoda.

2  Dziękujemy, dedgreg
Zrecenzowano: 6 lipca 2019

Ostatnio gdy byłam trafiłam na imprezę jazzową, fantastyczna sprawa. Można siedzieć na skwerku i słuchać godzinami. Az żal że trwało to tylko dwie godziny. Cudna muzyka w cudnej scenerii.

1  Dziękujemy, Emalia112
Zrecenzowano: 4 lipca 2019

Dawno już żadne miasto nie zrobiło na mnie takiego pozytywnego wrażenia.Lwów jest przepiękny,starówka zachwyca widokiem pięknych kamienic.Trafiłam jeszcze dodatkowo w momencie kiedy na rynku odbywał się festiwal jazzowy,no czego chcieć więcej,piękne otoczenie,cudna muzyka,dobre piwo.

1  Dziękujemy, Marcia1803
Zrecenzowano: 3 lipca 2019

Czy jest piękniejsze miasto na Ukrainie? Pewnie każdy coś ma w zanadrzu. Ja pojechalem do Lwowa z przyjaciółmi,żeby zrealizować swoje marzenie o zobaczeniu tego miasta , kiedyś będącego w granicach Polski. Jest piękne , choć trochę zaniedbane. Rynek i centrum ma coraz piękniejszy wygląd. Jest co oglądać, a klimat jest przyjazny( nie chodzi o pogodę). Polaku , musisz tam być.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, brzeszczanin